NUALLAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NUALLAN

NUALLAN
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Домът на Найкс
Убийствата във Въздушния град EmptyЧет Яну 30 2014, 19:11 by N'aix

» Me against the pandemonium
Убийствата във Въздушния град EmptyВто Яну 21 2014, 15:06 by N'aix

» Мъгливото мочурище
Убийствата във Въздушния град EmptyПон Яну 20 2014, 17:45 by Ryan

» Ала-бала-портокала...
Убийствата във Въздушния град EmptyПон Яну 20 2014, 17:11 by Кира Каге

» Другарче за РП
Убийствата във Въздушния град EmptyНед Яну 19 2014, 19:54 by Inari

» Кира Каге
Убийствата във Въздушния град EmptyНед Яну 19 2014, 11:36 by Кира Каге

» Малкото гробище
Убийствата във Въздушния град EmptyСъб Яну 18 2014, 22:04 by N'aix

» Дарк и Дайсуке
Убийствата във Въздушния град EmptyСъб Яну 18 2014, 17:24 by Гост

» Люси
Убийствата във Въздушния град EmptyПет Яну 17 2014, 16:47 by Ryan

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 42, на Нед Авг 13 2023, 02:51

 

 Убийствата във Въздушния град

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Хава Ренуинг
Въздух
Въздух
Хава Ренуинг


Posts : 320

Убийствата във Въздушния град Empty
ПисанеЗаглавие: Убийствата във Въздушния град   Убийствата във Въздушния град EmptyВто Дек 31 2013, 13:51

 Още от доста одавна тъмните убиват. Една година подрет, всяка вечер има убийства. Една вечер Хава забеляза момиче, което уби един мъж. Синекоското реши да го хване.
- Хей чакай! - извика Хава. Той се изплаши да не убие и него, но все пак излезе от вкъщи и се затича към нея. Когато Хава се приближи видя, че е млада и красива. Как може тя да убива се зачуди Хава, момчето забележи че тя се притесни и се скри.
- Но защо се криеш? - попита Хава и се приближи. Когато се приближи видя, че е момичето с което се бе запознал предишния ден.
- Инари! - извика Хава.
- Мислех, че си добра. Защо убиваш?
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Убийствата във Въздушния град Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убийствата във Въздушния град   Убийствата във Въздушния град EmptyВто Дек 31 2013, 15:28

Още когато убийствата зачестиха реших да направя нещо. Така или иначе си губех времето насам и натам. Та дали ще помогна на някой, или пък не е все едно. Затова просто реших една вечер да чакам и да наблюдавам хората. Чаках някой да се появи, някой съмнителен. И когато това стана просто реших да го изтощя до момента когато няма да може да се движи и да го заведа в Шумящата гора. Където му беше мястото.
Наблюдавах го и когато видях, че напада един от въздушните. Стар човек, който тъкмо се прибираше. Побързах и просто заледих краката на нападателя, а на стария човек казах да се прибира.
И все пак когато бях на път да източа до краен предел нападателя, неспособна да се спра чух, че някой идва. Затова избягах и започнах да тичам, за да се скрия. Не исках никой да вижда тази ми страна. Тази грозна, грозна страна. И все пак съществото успя да ме настигне. А за още по-лошо … това беше самия Хава.
-Не убивам … - побързах да кажа и се намръщих. – първо не е мъртъв, второ .. ами аз съм меко казано мрачна твар.
Върнете се в началото Go down
Хава Ренуинг
Въздух
Въздух
Хава Ренуинг


Posts : 320

Убийствата във Въздушния град Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убийствата във Въздушния град   Убийствата във Въздушния град EmptyВто Дек 31 2013, 16:02

- Хахаха... за мен не си мрачна твар Инари. Ти си обикновенна, като всички. - Каза Хава, но още имаше един въпрас и затова и каза
- Тогава кой е убиеца. - Момчето попита. - Ти вида ли го Инари.
Попита синекосото момче. Подаде и ръка за да стане. Когато тя стана Хава я прегърна и каза, че и е липсвала
- Как си, какво правиш? - попита Хава. Може да е по - голяма от него пак я харесваше, като приятел. Хава още не я познаваше, но пак бе приятел с нея. Все същата красива си помисли момчето.
- Е ще намерим ли убиеца и когато го намеря ще го убия за отмащение Инари. - вбесен каза Хава.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Убийствата във Въздушния град Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убийствата във Въздушния град   Убийствата във Въздушния град Empty

Върнете се в началото Go down
 
Убийствата във Въздушния град
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Въздушния град
» Забравеният град
» Летящия град
» Стоманения град

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NUALLAN :: Имало едно време... :: Минало-
Идете на: