NUALLAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NUALLAN

NUALLAN
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Домът на Найкс
Me against the pandemonium EmptyЧет Яну 30 2014, 19:11 by N'aix

» Me against the pandemonium
Me against the pandemonium EmptyВто Яну 21 2014, 15:06 by N'aix

» Мъгливото мочурище
Me against the pandemonium EmptyПон Яну 20 2014, 17:45 by Ryan

» Ала-бала-портокала...
Me against the pandemonium EmptyПон Яну 20 2014, 17:11 by Кира Каге

» Другарче за РП
Me against the pandemonium EmptyНед Яну 19 2014, 19:54 by Inari

» Кира Каге
Me against the pandemonium EmptyНед Яну 19 2014, 11:36 by Кира Каге

» Малкото гробище
Me against the pandemonium EmptyСъб Яну 18 2014, 22:04 by N'aix

» Дарк и Дайсуке
Me against the pandemonium EmptyСъб Яну 18 2014, 17:24 by Гост

» Люси
Me against the pandemonium EmptyПет Яну 17 2014, 16:47 by Ryan

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 42, на Нед Авг 13 2023, 02:51

 

 Me against the pandemonium

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Me against the pandemonium Empty
ПисанеЗаглавие: Me against the pandemonium   Me against the pandemonium EmptyВто Яну 21 2014, 14:48

За пръв път да ме наемат, за нещо различно от чисто и просто убийство. Истината, е че съм наемник, който върши мръсната работа, но рядко се съгласявам на убийства. И то да не говорим, че аз само пускам безкрайна зима върху земите. Просто харесвах студа и тъмнината. Някак си .. беше ми спокойно. Но ето, че скоро след това открих, че просто играех ролята на климатик, който работи без ток.
Бяха ме затворили в клетка за птичка и единственото, което се очакваше от мен беше да изстудявам някаква топла дупка, която скоро след това разбрах, че е чисто свърталище на демони. Но не всеки можеше да ме види въпреки това. А аз ги наричах неверници. Дори този, който ми беше заключил също не ме виждаше. Намираше студа, който излизаше от мен като чиста и непорочна енергия.
Един ден обаче някакво момиче влезе в стаята и ми направи впечатление, че по-странна причина можеше да ме види.
Върнете се в началото Go down
N'aix
Тъмни
Тъмни
N'aix


Posts : 102

Me against the pandemonium Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Me against the pandemonium   Me against the pandemonium EmptyВто Яну 21 2014, 14:56

Найкс имаше работа тук. Беше чула за създание което има доста интересни способности и нейната мисия беше да му ги вземе убивайки го. Това не беше Инари. Определено не беше тя мишената,а някой който се криеше като мишка тук в тази голяма зала. Имаше хора.. не беше като да няма. Демона се огледа,а след това погледът и се спря върху Инаги. Тя изглеждаше странно. Не приличаше на останалите,а в демона се породи един чувство,че тя просто не е човек. Не е като останалите тук или повечето защото имаше и други които бяха не хора.
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Me against the pandemonium Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Me against the pandemonium   Me against the pandemonium EmptyВто Яну 21 2014, 15:01

Погледна ми се беше спрял върху момичето за известно време и накрая просто и се усмихнах. Изглеждаше мила, но в сравнение с това, което аз носех в себе си всичко беше мило. Да умреш премръзнал в продължение на няколко дена. Кажете ми не е ли по-добре да ви измъчват пред това, но не се мразех. Даже напротив. Бях горда от собствената си раса.
И ето, че нещо друго ми привлече вниманието. Един вагабонд просто тормозеше поредната жена. Хванах решетките с едната си ръка, а другията застана пред устните ми. Докоснах ги с два пръста и ги целунах изпращайки на вагабонтина един вид въздушна целувчица. А той просто казано за секунда се заледи. Устните му станаха сини. Пръстите изгубиха цвета си. Скоро кръвта просто се заледи от вътре и накрая падна на земята безжизнен. След това мое деяние погледнах пак демонката, която явно ми виждаше и и посочих с пръст пред устните да мълчи за случилото се.
Върнете се в началото Go down
N'aix
Тъмни
Тъмни
N'aix


Posts : 102

Me against the pandemonium Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Me against the pandemonium   Me against the pandemonium EmptyВто Яну 21 2014, 15:06

Женският демон изчезна от мястото си,а след това се появи до клетката или каквото беше на Инари,а след това я погледна и се усмихна. След това пръста и заблестя в жълто-бяла светлина и започна да изписва нещо във въздуха пред лицето на Инари. Написа,че търси човек тук който има по - специални способности от тези на нормалните хора които бяха тук наоколо. Можеше да знае нещо все пак тя беше заключената тук и най - вероятно е била по - дълго време тук от колкото демона защото тя току що пристигна.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Me against the pandemonium Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Me against the pandemonium   Me against the pandemonium Empty

Върнете се в началото Go down
 
Me against the pandemonium
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NUALLAN :: Имало едно време... :: Минало-
Идете на: