NUALLAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NUALLAN

NUALLAN
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Домът на Найкс
Зимната кула - Page 2 EmptyЧет Яну 30 2014, 19:11 by N'aix

» Me against the pandemonium
Зимната кула - Page 2 EmptyВто Яну 21 2014, 15:06 by N'aix

» Мъгливото мочурище
Зимната кула - Page 2 EmptyПон Яну 20 2014, 17:45 by Ryan

» Ала-бала-портокала...
Зимната кула - Page 2 EmptyПон Яну 20 2014, 17:11 by Кира Каге

» Другарче за РП
Зимната кула - Page 2 EmptyНед Яну 19 2014, 19:54 by Inari

» Кира Каге
Зимната кула - Page 2 EmptyНед Яну 19 2014, 11:36 by Кира Каге

» Малкото гробище
Зимната кула - Page 2 EmptyСъб Яну 18 2014, 22:04 by N'aix

» Дарк и Дайсуке
Зимната кула - Page 2 EmptyСъб Яну 18 2014, 17:24 by Гост

» Люси
Зимната кула - Page 2 EmptyПет Яну 17 2014, 16:47 by Ryan

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 42, на Нед Авг 13 2023, 02:51

 

 Зимната кула

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Хава Ренуинг
Въздух
Въздух
Хава Ренуинг


Posts : 320

Зимната кула - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимната кула   Зимната кула - Page 2 EmptyСря Дек 25 2013, 14:28

- Приятно ми е Мелиса. - Изрече Хава с тънак смешен глас. Хава се огледа и видя, че всички са силни магьосници, а само той няма магия. Хава го сподели с тях това. Но не се натъжи той знаеше, че е още мълън.
 - Бате ти откри ли нещо интересно за тези три години като иследовател?
 Зачуди се малкият Хава.
 - Бате отслабнал си, хранил ли си се скоро? - Хава веднага започна с досадните въпроси. От, който на човек му ставаше лошо
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Зимната кула - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимната кула   Зимната кула - Page 2 EmptyСря Дек 25 2013, 14:40

Малик Омрон. Малик, Малик? Да, помнеше, сега вече си спомняше, но само ако беше по-внимателен, само ако обръщаше по-обстойно внимание на повече неща, тогава нямаше да му се налага да се замисля. Все пак кимна на водния, магистър бил, това имаше своите положителни страни, нямаше да предприеме нищо срещу въздушните, или срещу огнените, така че Мелиса можеше да се чувства в безопасност. Но Хоул се изненада на това, което Малек каза - бил един от най-силните? Слухове, само слухове, които русият се стараеше да опровергае, не желаеше да се набива на очи с такива митологии около себе си. Достатъчно му беше, че някои знаеха името му, някои го познаваха дори твърде добре и може би този Малек, след като знаеше кой е още от развитието му в магическата насока, навярно знаеше и тайната му. Онези криле, те бяха и сила и слабост едновременно. Затова и никога не споделяше.
- Хубаво място си намерил, за да отседнеш, Омрон, и благодаря за грижите за Хава. - дари по една усмивка и на Мелиса и на синекосото момче, имаше разбирателство, усещаше се из между тях. - Добре съм, хлапе, но не ми харесва, че си избягал от дома си. Трябва да те върна обратно там, колкото и интересни неща да има по земята, още не ти е времето за тях - леко поклати глава, но повторно се усмихна, обръщайки се към Малек. - Бих ли могъл да съм от помощ тук, като благодарност за брат ми? Последните ми планове леко се объркаха ,но надявам се, госпожица Мелиса няма да има нищо против да останем за малко.
Върнете се в началото Go down
Мелиса
Огън
Огън
Мелиса


Posts : 64

Зимната кула - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимната кула   Зимната кула - Page 2 EmptyСря Дек 25 2013, 14:57

-нямам нищо против - каза вяло Мелиса. В момента тя беше заинтригувана от мястото където се намираха. Беше и интересно какво има из помещенията на тази кула, но беше неучтиво да обикаля. И все пак любопитството за тези древни неща нямаше да я остави намира скоро
Върнете се в началото Go down
Хава Ренуинг
Въздух
Въздух
Хава Ренуинг


Posts : 320

Зимната кула - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимната кула   Зимната кула - Page 2 EmptyЧет Дек 26 2013, 07:35

- Бате, Мелиса искате ли да ви го покажа? - рече Хава сякаш нищо ще се е случило, но когато погледнеш лицето му виждаш една огромна усмивка до ушите. Хава беше много щастлив да тръгне с брат си затова каза.
- Батко няма да се върна в къщи, идвам с теб. Мелиса кажи му да ме вземе. - нахалното хлапе си показа рогато. Не, че бе ядоса, но Хава искаше да ходи по света заедно с брат си. Затова така се държеше с брат си, който бе упорит също кото Хава, но този път Хава нямаше да се даде толкова лесно на брат си Хоулел. Упоритоста Хава я бе наследил от своя по-голям брат Хоулел. Хава се обърна юи силно прегърна брат си.
Върнете се в началото Go down
Malik Omron
Вода
Вода
Malik Omron


Posts : 76

Зимната кула - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимната кула   Зимната кула - Page 2 EmptyПет Дек 27 2013, 08:21

- Трябва да напуснете това място и тримата, по възможност по-бързо. Врагът ще ви очаква тук и може да нападне всеки момент. Не искам да ви стряскам, но е време да тръгвате. Аз ще остана тук - Малик отвърна и отново взе в ръцете си сребърния кинжал, който сега осветяваше помещението. Очевидно неговата сила бе да притегля злите сили към него, така че Малик да може да ги срази.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Зимната кула - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимната кула   Зимната кула - Page 2 EmptyПет Дек 27 2013, 09:16

- Успокой се - разроши синята коса на детето и се огледа, също толкова заинтригуван като Мелиса. - По-късно ще си говорим за това дали ще се върнеш или... - прегръдката го изненада и разсмя моментално, като последва ново разрошване. - Май Майка ти те е разглезила повече през последните години, хм? Както и да е. Малик. - пристъпи към водният магистър и леко се поклони, благороднически, както се изисква към хора като него. Хоулел можеше да не е истински син на въздушното семейство, но техните маниери бяха предадени и на него като възпитание. - Ще ме извиниш, но след като съм дошъл тук, няма да си тръгна просто така без...да разгледам. Все пак, едното ми проучване не успя да се осъществи, трябва да компенсирам, разбираш ли? А и обещах на Мелиса да й покажа нещо интересно.
Синият кинжал беше интригуващо оръжие, на което Хоул се подсмихна.
- Докато проверяваме колко коши са лошите всъщност, защо не ни разкажеш за магията на това в ръцете си?
Върнете се в началото Go down
Malik Omron
Вода
Вода
Malik Omron


Posts : 76

Зимната кула - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимната кула   Зимната кула - Page 2 EmptyПет Дек 27 2013, 09:51

Малик вдигна оръжието до нивото на очите на Хоул, така че той да да види с детайли кинжала.
- Да кажем, че го взех назаем от едни изключително арогантни нефилими - подсмихна се магьосника и погледна към Мелиса.
- Внимавай, Мелиса, Хоул е легендарен със своите трикове, които дори и за един миг могат да те накарат да настръхнеш
Върнете се в началото Go down
Хава Ренуинг
Въздух
Въздух
Хава Ренуинг


Posts : 320

Зимната кула - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимната кула   Зимната кула - Page 2 EmptyСъб Дек 28 2013, 15:51

- Бате аз вече владея магия. Ти ще ме тренираш ли. - попита Хава бе да мисли за нищо друго около себе си.
- Малик, а това оръжие садържа ли магия. - Сериозин запита вятъра. Хава искаше да го хване в ръка?
- Мелиса ти от къде идваш?
- Бате намери ли нещо интересно.
Хава започна да разпитва. Той винаги е любопитсвал. Хава се извини на батко си и го попита можели да ми помогне.
- Ще ви разведа. - каза Хава и както винаги от въпроси на дриго започва. Дори не дочакваше отговора.
Хава дръпна и Хоулел и Мелиса за ръка и скочи върху гърба на брат си и започна да командва, но след това слезе. Хава още си мислеше, че е на тринадесет.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Зимната кула - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимната кула   Зимната кула - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Зимната кула
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NUALLAN :: Nuallan RPG :: Островите Дилан-
Идете на: