NUALLAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NUALLAN

NUALLAN
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Домът на Найкс
След два-три дни в Айдийн - Page 2 EmptyЧет Яну 30 2014, 19:11 by N'aix

» Me against the pandemonium
След два-три дни в Айдийн - Page 2 EmptyВто Яну 21 2014, 15:06 by N'aix

» Мъгливото мочурище
След два-три дни в Айдийн - Page 2 EmptyПон Яну 20 2014, 17:45 by Ryan

» Ала-бала-портокала...
След два-три дни в Айдийн - Page 2 EmptyПон Яну 20 2014, 17:11 by Кира Каге

» Другарче за РП
След два-три дни в Айдийн - Page 2 EmptyНед Яну 19 2014, 19:54 by Inari

» Кира Каге
След два-три дни в Айдийн - Page 2 EmptyНед Яну 19 2014, 11:36 by Кира Каге

» Малкото гробище
След два-три дни в Айдийн - Page 2 EmptyСъб Яну 18 2014, 22:04 by N'aix

» Дарк и Дайсуке
След два-три дни в Айдийн - Page 2 EmptyСъб Яну 18 2014, 17:24 by Гост

» Люси
След два-три дни в Айдийн - Page 2 EmptyПет Яну 17 2014, 16:47 by Ryan

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 42, на Нед Авг 13 2023, 02:51

 

 След два-три дни в Айдийн

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Logan Slaither
Тъмни
Тъмни
Logan Slaither


Posts : 159

След два-три дни в Айдийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След два-три дни в Айдийн   След два-три дни в Айдийн - Page 2 EmptyСря Дек 25 2013, 10:34

Поклати глава и замислено потри врата си. Само потник и кожените панталони на роб. Поне потника си беше негов, с тази разлика, че сега се спичаше от кръв и трябваше да го метне.
- Ами хайде да те завлека до някое място, което става за спане. Ти как се оправяш? Спиш в странноприемници или си от спящия под звездите тип?
Ухилих се. Мен ако питаше, да спи под небето, беше естествено. Но не можех да очаквам повече хора да го правят. Само войниците и дивите животни спяха на открито. Хората искаха покрив. Ако завалеше и тя настинеше, щеше да е тъпо...
Върнете се в началото Go down
Jean Grey
Огън
Огън
Jean Grey


Posts : 241

След два-три дни в Айдийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След два-три дни в Айдийн   След два-три дни в Айдийн - Page 2 EmptyСря Дек 25 2013, 14:31

Надигна се леко, подпирайки се на лакти за да може да погледне Логън с едно объркано изражение.
- Имам си дом. - отвърна му.
Все пак бе едно от най-естествените неща в живота да имаш семейство и покрив над главата си.
- Макар, че не се задържам много там. Не ми харесва да се навъртам около нашите особено щом сестра ми вече я няма. - допълни отегчено и с някаква едва доловима нотка на тъга.
- Тоест може да останем където решиш. Нямам претенции.
Върнете се в началото Go down
Logan Slaither
Тъмни
Тъмни
Logan Slaither


Posts : 159

След два-три дни в Айдийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След два-три дни в Айдийн   След два-три дни в Айдийн - Page 2 EmptyСря Дек 25 2013, 14:45

Главата му се врътна към нея, като на куче, което слуша нещо.
- Какво, имаш семейство и не си с него?
Много тъжно нали? Дори ироничната нагласа дълбоко в съзнанието на Логан не можеше да подмине това. Погледна я и изсумтя, стараейки се да не показва каквито и да било реакции освен спокойствие.
- Не е нужно да го правиш на открито... ще скалъпя нещо, като стигнем до гората... След мен.
Върнете се в началото Go down
Jean Grey
Огън
Огън
Jean Grey


Posts : 241

След два-три дни в Айдийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След два-три дни в Айдийн   След два-три дни в Айдийн - Page 2 EmptyСря Дек 25 2013, 14:53

- Не обичам да стоя при тях. Те са твърдо против това, което правя. Ужасно е. Постоянно ми натякват някакви глупости с техните закостенели разбирания.
Момичето измрънка недоволно. Бе прекалено луда глава, прекалено импулсивна и дори наивна, че да се ограничава в рамките на семейните правила. Обичаше свободата, волността, скитничеството, адреналина в живота.
- Може да обмислим и варианта със страноприемницата. - предложи на Логан докато малко мързеливо се опитваше да стане от мястото си.


Върнете се в началото Go down
Logan Slaither
Тъмни
Тъмни
Logan Slaither


Posts : 159

След два-три дни в Айдийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След два-три дни в Айдийн   След два-три дни в Айдийн - Page 2 EmptyСря Дек 25 2013, 15:24

Очите му се свиха като че нещо не му беше ясно. И наистина беше озадачен
- Аве... Ти запали половината пазар за роби. Ако не теб, мен ще познаят. Сега мисли за начин да се вмъкнем, без да разберат, че съм избягал роб. Нали ще...
Поклати глава и изпръхтя:
- Ок, забравям понякога, че хората не ме надушват... знаеш ли колко е трудно да свикнеш с мисълта? Постоянно ти се иска да обясниш на всички че разбираш нещата с миризми и че един човек мирише на Гррр, и че това е много лошо. Но слушат ли ме? Неее.
Подмина я и закрачи към съседното селище. Там имаше странноприемница, в която бяха спали търговците, докато робите дремеха по земята като кучета. Не че на Логан му беше проблем, но другите не го одобряваха и приемаха така добре. Дано вече и търговците и робите им да са доста далечко от тук.
Върнете се в началото Go down
Jean Grey
Огън
Огън
Jean Grey


Posts : 241

След два-три дни в Айдийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След два-три дни в Айдийн   След два-три дни в Айдийн - Page 2 EmptyСря Дек 25 2013, 15:49

- Не се притеснявай. Често ми се е налагало да отсядам на подобни места след поразиите си. Имам някои познати из близките села, които ще ни прикрият докато всичко около цялата тази история утихне.
Винаги се спотайваше някъде така, а след няколко дни сякаш нямаше и следа от стореното. Крилатият господар надали щете да разпореди да започне издирването на някое конкретно и самостоятелно работещо девойче от клановете, което можеше да бъде заловени при следващия му опит да направи някоя пакост. Може би я смяташе за нещо незначително, тъй като не бе пратил никой срещу нея в някакво издирване или нещо от сорта.
- Ще трябва да си намерим нови дрехи и като цяло да се приведем в нормален вид. Предимно теб.
Не, че кожените панталони и потникът не му отиваха, но така раздърпани, изцапани и леко раздрани не изглеждаха особено впечатляващо. Добре, че селцето и странноприемницата не бяха далеч.
Върнете се в началото Go down
Logan Slaither
Тъмни
Тъмни
Logan Slaither


Posts : 159

След два-три дни в Айдийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След два-три дни в Айдийн   След два-три дни в Айдийн - Page 2 EmptyСря Дек 25 2013, 16:54

Вдигна ръце или лапи... абе редни крайници и заяви спокойно:
- Ок, ок, ти си знаеш.
Замисли се и пое нататък с ръце в джобовете.
- Предлагам да откраднем дрехи. Ок? После ще влезем и ще кажем че сме двойка фокусници. аз ще съм човекът-мечка от цирка, а ти - една от онези гимнастички с коне... сещаш ли се?
Върнете се в началото Go down
Jean Grey
Огън
Огън
Jean Grey


Posts : 241

След два-три дни в Айдийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След два-три дни в Айдийн   След два-три дни в Айдийн - Page 2 EmptyСря Дек 25 2013, 17:12

Момичето се засмя и покри лицето си с ръка, опитвайки се да се спре или поне да не изглежда чак толкова некултурно. Не искаше да се присмива на идеята му, но й бе някак забавно.
- И от къде ще си намеря кон? - едва успя да каже, заради напиращия отново смях, който едва успя да потуши.
- Така съвсем ще привлечем вниманието на хората. Чуят ли за цирк и изпадат в истерия. Особено децата. Нека просто отидем като нормални хора. Ще се разбера със собствениците, ще взема дрехи и.. просто остави тези неща за мен. Мен повечето ме знаят. Ако питат ти какъв си ще те представя за стар познат, далечен роднина или нещо от сорта. Сега нека просто тръгваме натам.
Върнете се в началото Go down
Logan Slaither
Тъмни
Тъмни
Logan Slaither


Posts : 159

След два-три дни в Айдийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След два-три дни в Айдийн   След два-три дни в Айдийн - Page 2 EmptyСря Дек 25 2013, 17:33

Поклати глава и потри врата си:
- Е, добре, но поне измисли нещо, за да не ни задават въпроси. Ти ще кажеш,ч е сме брат и сестра, аз ще кажа, че съм ти тати и после иди го гони...
Подмина я и огледа дневната светлина
- Иска ми се да бях добро дете и да си седях в къщи... гладен съм като вълк...
Неочакваната авто-шега го зашлеви в лицето като тухла. Намръщи се и подхвърли през рамо.
- Да като вълк...
Върнете се в началото Go down
Jean Grey
Огън
Огън
Jean Grey


Posts : 241

След два-три дни в Айдийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След два-три дни в Айдийн   След два-три дни в Айдийн - Page 2 EmptyСря Дек 25 2013, 18:33

- Ще си познат. Просто някакъв стар познат, който е дошъл на посещение. Така няма да се налага да си знаем цялата родствена линия.
Предполагаше се, че това е най-удачния вариант за представяне пред хората ако изобщо се стигнеше до това.
- И не е тревожи, като стигнем там може да си намериш някое малко крехко агънце за вечеря.
Самото изказване, както неговото, така и нейното, породи отново лек смях от страна на Джийн.
В крайна сметка скоро успяха да стигнат до близкото село, а след бързо промъкване из запустелите улички, стигнаха до една от странноприемниците.
- Двойна стая за тази вечер. Предполагаемо и за следващата, но за това ще се уточним утре. - направо заяви желанието си пред мъжа на рецепцията.
Може би прозвуча леко нахално и заповеднически имайки в предвид тонът й, но кесийката с жълтици, които подметна пред човека го накараха да даде моментално един от ключовете. Дори подозираше, че е за доста симпатична стая.
Джий размаха доволно ключа пред Логън.
- Хайде, отиваме към 15-та стая.
Май беше някъде към горните етажи.
Върнете се в началото Go down
Logan Slaither
Тъмни
Тъмни
Logan Slaither


Posts : 159

След два-три дни в Айдийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След два-три дни в Айдийн   След два-три дни в Айдийн - Page 2 EmptyСъб Дек 28 2013, 00:46

Влязох в стаята и преминах в режим цупене. Да, върколашко цупене. Прилича на обикновеното цупене, но е смесено с повече зъби и мъжкарскост. Ако има Мачо-версия на цупенето, в момента я прилагах с пълна пара. Погледнах към съквартирантката си и подхвърлих:
- Агънце, а? Щот съм вълк? Стереотипите ме докарват до състояние на мюсолманин. Сиреч - няма свинско, няма телешко. Много обезпокоително. Крайно.
Едва сега ми светна нещо и я погледнах озадачено, забравяйки за стереотипите.
- Ама, ние в една стая ли? Смисъл, че аз нямам нищо против, но ако се съблечеш и те зяпам, не очаквай извинение.
Върнете се в началото Go down
Jean Grey
Огън
Огън
Jean Grey


Posts : 241

След два-три дни в Айдийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След два-три дни в Айдийн   След два-три дни в Айдийн - Page 2 EmptyСъб Дек 28 2013, 16:56

Момичето му махна с рака, правейки онзи жест, който да му подскаже да млъкне и че вече казаното е достатъчно. Не искаше да слуша хленченето на един голя мъж. Не му отиваше, макар и тази нацупена физиономия да имаше някакъв чар. Но все пак бе прекалено детинско.
- Ще се обърнеш на другата страна и няма да гледаш. - смъмри набързо като някакво решение на "проблема" му.
Пък и нямаше да си хвърля всичките налични пари, за да наема две стаи. Трябваха й за дрехи и за храна. А говоренето за храна я накара да усети глада още по-силно. Без да каже и думичка направо излезе от стаята. Явно знаеше къде да отиде, за да получи въпросното нещо. Е, не бе сложно като се има в предвид столовата на първия етаж. Изтичка до там, за да поръча солидна порция вечеря, а после и до собственика, за да се погрижи за облеклото. Добре, че й бе някакъв познат и за разлика от рецепциониста, с него се разбра доста по-добре.

На вратата на стаята, в която Логън навярно все още стоеше, се почука някак странно все едно не бе с ръка, а с ритник. Прозвуча и гласчето на Джийн.
- Хееей, може ли малко помощ тук?!
Явно не можеше да си отвори сама, тъй като в едната си ръка държеше подноса с храната - месо със зеленчуци, а на другата бяха намятани дрехи.
Върнете се в началото Go down
Logan Slaither
Тъмни
Тъмни
Logan Slaither


Posts : 159

След два-три дни в Айдийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След два-три дни в Айдийн   След два-три дни в Айдийн - Page 2 EmptyСъб Дек 28 2013, 19:39

Замигна леко озадачено, когато тя излезе. Как го правят? ХОрата идват, спят в стая и дори не си маркират територията. Може би именно за това бяха стените...
Той тръсна глава и се посъвзе. Беше човек, после животно. Трябваше да знае как стоят нещата. Съсредоточи се обратно в своето човешко знание, преди да е напикал краищата на стаята. Изправи се и започна ожесточено да мисли над ставащото наоколо. После отвори вратата, както се очаква от него. Мълчаливец.
- Успяла си да намериш храна за нас? И дрехи? Уха, не се бавиш... имаш доста опит и умение в свиването на неща, а?
Огледах дрехите, но отгоре успях само да видя малко дрехи, които ми се сториха повечето женски.
Върнете се в началото Go down
Jean Grey
Огън
Огън
Jean Grey


Posts : 241

След два-три дни в Айдийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След два-три дни в Айдийн   След два-три дни в Айдийн - Page 2 EmptyСъб Дек 28 2013, 19:57

Изражението ми придоби някак учуден вид. Наистина ли мислеше, че съм откраднала нещо? Само това ми липсваше точно сега - някой да ме погне и за кражба.
- Не съм ги свила. - отрекох предположението му.
- Купувам си каквото ми трябва или пък го взимам назаем. Понякога и просто така ми го дават. Но както и да е. Просто се наяж и облечи нещо нормално.
Оставих подноса на малката масичка в стаята, а дрехите започнах да разпределям на леглото. Имаше както за мен самата, така и за него, включвайки и връхни дрехи, и дори бельо - всичко съвсем ново и неизползвано, да се отбележи. Лично за мен бях приготвила семпла и непретенциозна червена рокличка, а за него - панталон, тениска и връхна дреха.
Върнете се в началото Go down
Logan Slaither
Тъмни
Тъмни
Logan Slaither


Posts : 159

След два-три дни в Айдийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След два-три дни в Айдийн   След два-три дни в Айдийн - Page 2 EmptyСъб Дек 28 2013, 20:34

Смених робските дрехи с евтин черен потник, джинси и някакво сетренце, имитация на яке от съвременни времена. Деведесетте в едно яке. Нищо чудно, че ме мислят за странен.
- Нападай, защото знаеш вълците - подхвърлих,като грабна някаква печена мръвка.
- Само да се зазяпаш за малко и ще съм оплясал всичко, което не е ряпа.
Заръфах жестоко парчето, все едно не бях ял от седмици. Новата форма мачкаше навиците ми и възпитанието ми като валяк. Освен това човек, няма място за изтънчености, когато имаш чувството, че цяла тълпа бобри искат да си изгризат пътя вън от теб.
Върнете се в началото Go down
Jean Grey
Огън
Огън
Jean Grey


Posts : 241

След два-три дни в Айдийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След два-три дни в Айдийн   След два-три дни в Айдийн - Page 2 EmptyСъб Дек 28 2013, 20:46

- Поне една мръвка трябва да ми оставиш. Иначе ще ти ступам кучешкото дупе. - размахах застрашително пръст срещу него, макар и да казвах това просто на шега. Е, последвалият смях май ме издаде.
- Хайде сега, зяпай си в чинията докато аз се пооправя. И да не си погледнал насам. Рискуваш да умра от срам.
Подхилквайки се леко, взех рокличката и я огледах хубаво. Мисля, че трябваше да ми е по мярка.
Заех се със събличането на сегашните ми дрехи и бързото ми мушване в роклята, като хвърлях някой поглед към Логън, за да си имам причина да го бия ако случайно наднича насам. Не че щях да умра от срам ако ме погледне де, но си бе притеснително за една потенциална кандидатка за драконова невеста, която все още не бе осквернена от мъжка похот. Странно, нали? А бях на цели 23 годинки. Явно мъжете все пак не обичаха непокорни девойки, които по-скоро щяха да ги сбият, отколкото да им сготвят вечерята.
Върнете се в началото Go down
Logan Slaither
Тъмни
Тъмни
Logan Slaither


Posts : 159

След два-три дни в Айдийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След два-три дни в Айдийн   След два-три дни в Айдийн - Page 2 EmptyНед Дек 29 2013, 19:15

Той упорито си гледаше в неговата чиния. Беше се позасрамил, че беше тъпкал така свински. Но робите не ги хранят много обилно, а пък той си имаше така наречения вълчи апетит. Вярно, някой мислеха, че превръщането във върколаци е магически процес. Но магията, подобно на всяка наука, можеше да прави нещо, само ако има материал за него. За това можеш да правиш огън само ако използваш своя собствена енергия. А при върколаците можеха да възстановяват телата си с по-малък разход на хранителни вещества, но не и ако разчитат само на едното самодоволство.
- Аааа... - проточих, навел се над чинията, за да не зяпна някое дупе без нужда, - Ние ако ще трепем дракона... ти как ще го направиш? Не трябва ли да ползваш лед, а не огън?
Върнете се в началото Go down
Jean Grey
Огън
Огън
Jean Grey


Posts : 241

След два-три дни в Айдийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След два-три дни в Айдийн   След два-три дни в Айдийн - Page 2 EmptyНед Дек 29 2013, 19:31

Учудващо бързо успях да се преоблека, доволна и от добрия вълчо, който наистина си гледаше само чинията. Щом обаче вече се бях вмъкнала в червената си рокличка, най-необезпокоявано отидох до него.
- Все още го обмислям. - заговорих - Наистина е глупаво да си мисля, че мога да се справя дракон ако го пека на бавен огън като парче месо.
И споменавайки парчето месо, глобнах едно с вилицата си и го захапах настървено, откъсвайки част от него и бързо преглъщайки. И аз си бях доста гладничка.
- Имам някои други планове. Чувала съм тук-там за някой индивиди, от които мисля да се възползвам. Навярно обаче ще е проблем за огнен магьосник като мен да контролира и леда, така че подобно нещо е почти напълно отписано.
Върнете се в началото Go down
Logan Slaither
Тъмни
Тъмни
Logan Slaither


Posts : 159

След два-три дни в Айдийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След два-три дни в Айдийн   След два-три дни в Айдийн - Page 2 EmptyНед Дек 29 2013, 19:47

Оставих празната чиния на масата и обърсах уста с ръка, все още предъвквайки.
- Не знам, аз съм за да го на режем на филийки. Ако решиш да го биеш с магия си е умряла работа.
Не разбирах много от магия. НО дори аз знаех, че Драконът Повелител, не може да бъде победен със собственото си оръжие. И едва ли можеше да бъде победен с лед. Иначе ледените магьосници до сега да са го разбили. Магьосниците не обичаха да има по-силни от тях. А ако имаше, те се стараеха да го махнат. Именно за това биха се пробвали. Но сигурно цялата им гилдия нямаше да стигне за да бъде победен толкова могъщ звяр.
- До сега не съм нарязал нищо, което да може да стане след това... Поне повечето... имало е случай.. все тая.
Върнете се в началото Go down
Jean Grey
Огън
Огън
Jean Grey


Posts : 241

След два-три дни в Айдийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След два-три дни в Айдийн   След два-три дни в Айдийн - Page 2 EmptyНед Дек 29 2013, 20:00

Доядох забитото на вилицата си парче месо, а после размахвайки прибора пред себе си в следствие на жестикулирането ми, заобяснявах:
- Мислиш ли, че би могъл да нарежеш нещо толкова огромно на филийки? Дори как си мислиш, че ще го доближиш без да си се превърнал в печено кучешко? Трябва ни някакво средно положение, съчетание и от магия, и от чиста физическа сила.
В крайна сметка оставих вилицата на мястото й преди да съм избола нечие око, като набързо запристъпвах към леглото и се метнах със засилка върху него. Добре че бе сравнително мекичко, иначе да са ми заминали вече кокалите. Обърнах се по гръб и разперих ръце встрани.
- Май наистина ни трябват още съюзници. Кого предлагаш да агитираме? Поне като типажи.. някой воден, земен или въздушен, мрачни същества или.. ?
Върнете се в началото Go down
Logan Slaither
Тъмни
Тъмни
Logan Slaither


Posts : 159

След два-три дни в Айдийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След два-три дни в Айдийн   След два-три дни в Айдийн - Page 2 EmptyНед Дек 29 2013, 20:38

Почуках с пръст по темето ѝ.
- Не се шегувай. Не можеш да биеш дракон с груба сила или само с магия. Трябва си нещо по-различно. Нещо, което драконът няма. да помислим, какво драконът няма?
Поклатих глава озадачено и замислено заломотих:
- Драконът е огромен, зъл огнедишащ звяр с колосална физическа и магическа сила. Но какво не умее? Помисли?
Вдигнах сериозно ръка.
- Да помислим сериозно. Има ли змия с размерите на дракон? Аз не знам. Не ми е известно. Нищо не може да пробие кожата на дракона. Значи под тази кожа драконът е слаб. Под бронята си е нормален. Силен, огромен, магичен... но сигурно е податлив на отрова. Никога не е бил тровен. Дали отрова няма да ни помогне?
Върнете се в началото Go down
Jean Grey
Огън
Огън
Jean Grey


Posts : 241

След два-три дни в Айдийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След два-три дни в Айдийн   След два-три дни в Айдийн - Page 2 EmptyНед Дек 29 2013, 21:02

- Ще трябва изцедим всички черни мамби в околностите, за да съберем достатъчно отрова за такова огромно туловище. - смъмрих набързо.
- Заедно с кобрите и дузина скорпиони може и да успеем да го зашеметим.. поне.
Сериозно, за такова нещо не бе нужно просто ухапване или ужилване, а доста солидно количество токсични вещества. Друг бе въпросът, че трябваше да ги приеме по някакъв начин. С инжектиране надали щеше да се получи, а това значеше някой да успее да се вмъкне в двореца и да му приготви собственоръчно вечерята или да му налее чашка винце.
- Дали някой би се жертвал да се напълни с отрова и да се предложи за вечеря на Дракончо? - зачудих се, макар и да не звучеше като особено удачен вариант.
Навярно щеше и да си проличат злите планове ако видиш доброволно дошлата ти вечеря в не особено благоприятно състояние.
Върнете се в началото Go down
Logan Slaither
Тъмни
Тъмни
Logan Slaither


Posts : 159

След два-три дни в Айдийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След два-три дни в Айдийн   След два-три дни в Айдийн - Page 2 EmptyНед Дек 29 2013, 21:28

Сви рамене като,че не го засягаше.
- Този гущер нали взема по една девойка на сума време? На определено време. Ако някое момиче е много побъркано... Можеш ли да контролираш умове? Можем да се опитаме да манипулираме следващата му жертва, да поеме отровата... Но за размерите му се предполага, да е едва ли не подпухнала от отрова. Трябва да има друг начин. Можем да компенсираме размерите със качество. Вместо да ползваме естествена отрова, да ползваме алхимични смеси. Сигурен съм, че метаболизмът на дракона би унищожил отрова от органичен произход, каквато е змийската или скорпионската. Но помисли... дали да не пробваме с много девойки, всяка ще носи по малко отрова. Нещо с химичен характер, което организмът ще усвои или ще пренебрегне.
Върнете се в началото Go down
Jean Grey
Огън
Огън
Jean Grey


Posts : 241

След два-три дни в Айдийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След два-три дни в Айдийн   След два-три дни в Айдийн - Page 2 EmptyНед Дек 29 2013, 22:09

Замислих се. Идеята за постепенно отравяне не звучеше никак зле, но ако се използваше по една доза всяка година с даваната за рушвет девица, то всичко щеше да стане прекалено бавно. Трябваше някак процедурата да се забърза. И ето, че лампичката ми светна и ми дойде доста интересна идея.
- В крайна сметка ще отида аз и ще го тровя всеки ден през цялата година с белина в храната. - засмях се.
Звучеше като шега, но поне според мен имаше добър замисъл. Надали щеше да заподозре ако всеки ден любимата му булка на годината му слагаше по мъничко отрова в храната или питието. Но за това пък ни трябваше и доверено девойче.
Върнете се в началото Go down
Logan Slaither
Тъмни
Тъмни
Logan Slaither


Posts : 159

След два-три дни в Айдийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След два-три дни в Айдийн   След два-три дни в Айдийн - Page 2 EmptyНед Дек 29 2013, 22:37

Поклати глава и изръмжа недоволно:
- Не, ако го тровим бавно, той ще изгради имунитет. Чувала ли си за цар Митридат?. Той се страхувал, че ще го отровят, за това започнал да яде мънички количества отрова всеки ден, докато свикне с нея и не му действа. Сигурно си чувала термина митридатизация. Именно на нея се гради и моя имунитет.
Потупа гърдите си малко самодоволно но повече мрачно.
- Ако не ме убие отрова, то тя повече дори не ме забавя. Драконите са много силни създания. Ами ако тялото му изгради защита срещу отрова? Толкова силна, че да не можем дори повече да го отровим? Трябва ни нещо много особено....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





След два-три дни в Айдийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След два-три дни в Айдийн   След два-три дни в Айдийн - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
След два-три дни в Айдийн
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NUALLAN :: Имало едно време... :: Бъдеще-
Идете на: