NUALLAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NUALLAN

NUALLAN
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Домът на Найкс
Летящия град - Page 2 EmptyЧет Яну 30 2014, 19:11 by N'aix

» Me against the pandemonium
Летящия град - Page 2 EmptyВто Яну 21 2014, 15:06 by N'aix

» Мъгливото мочурище
Летящия град - Page 2 EmptyПон Яну 20 2014, 17:45 by Ryan

» Ала-бала-портокала...
Летящия град - Page 2 EmptyПон Яну 20 2014, 17:11 by Кира Каге

» Другарче за РП
Летящия град - Page 2 EmptyНед Яну 19 2014, 19:54 by Inari

» Кира Каге
Летящия град - Page 2 EmptyНед Яну 19 2014, 11:36 by Кира Каге

» Малкото гробище
Летящия град - Page 2 EmptyСъб Яну 18 2014, 22:04 by N'aix

» Дарк и Дайсуке
Летящия град - Page 2 EmptyСъб Яну 18 2014, 17:24 by Гост

» Люси
Летящия град - Page 2 EmptyПет Яну 17 2014, 16:47 by Ryan

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 42, на Нед Авг 13 2023, 02:51

 

 Летящия град

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Летящия град - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 2 EmptyСря Дек 25 2013, 17:26

-Добре съм.
Отвърнах тихичко и се дръпнах от него. Поне спря да се тревожи толкова за тези глупави неща като хранене, дишане, ала бала. Бля, бля, бля.
-Няма нищо интересно напоследък. А това за хората ... - показах му медальона на врата си, който подтискаше силите ми. Уж, че имаше смисъл де.
-Това нещо ми помага да се движа сега.
Върнете се в началото Go down
Хава Ренуинг
Въздух
Въздух
Хава Ренуинг


Posts : 320

Летящия град - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 2 EmptyСря Дек 25 2013, 17:59

- Ема ли такова на обратно действие? - Каза Хава хумористично и се засмя. Хава сподели, че много му харесва това място. Хава предложи да се разходат малко из града. Погледна я Хава и чакаше отговора на Инари, която се "веше в облаците". Хава забележи, че е много расеяна и се зачуди, защо? Но не спомена сякаш нищо не е усетил и нищо не е видял
- Искаш ли? - Хава напомни на Инари, но тя не отговори. Синекосият Хава се зачуди дали не е нещо важно.
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Летящия град - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 2 EmptyСря Дек 25 2013, 18:44

-Не. Има конкретна функция и само тя ще си остане.
Хванах го за ръката и се вдигнахме от пейката. Започнахме да се разхождаме и да разглеждам наляво и надясно какво има. Я някоя къща, я някоя пейка. Хората бяха щастливи, тук беше хубаво. Твърде хубаво.
-Хей искаш ли да отидем за сладолед?
Изведнъж го попитах и се върнах на земята само при мисълта за това божествено творение. Сладоледа беше от любимите ми сладкиши и никога нямаше да му се наситя.
Върнете се в началото Go down
Хава Ренуинг
Въздух
Въздух
Хава Ренуинг


Posts : 320

Летящия град - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 2 EmptyСря Дек 25 2013, 19:34

- Разбира се. - Хава обожаваше сладоледа и поиска пет топки.
- Аз искам шоколадова, ванилова, ягодова, гроздова и смесена. А ти Инари какъв искаш? Днес ще платя аз. - Каза Хава и извади една стотчка. Докато тя избираше Хава пресмяташе парите да даде на сладоледаджията.
- Избра ли вече? - попита Хава с широка усмивка на лице, сякаш скоро няма да му стигне лицето.
Хава плапи и седнаха да си ги изадат на спокойствие.

Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Летящия град - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 2 EmptyСря Дек 25 2013, 20:00

Докато гледах сладоледа се зачудих. Бях яла от всичките видове, но май най-харесвах .. Мда вече си избрах.
-С мента моля. - не пропусках да съм мила с хората. Те бяха мили с мен и затова нямаше нужда да съм лоша и зла. А и не исках да съм такава. Това беше моето минало и там ще си остане.
Беше ми малко неловко да плати за мен, но открих нещо в него. Той беше такъв инат, че сигурно нямаше да ме остави да платя аз сметката.
-Е Хава .. къде искаш да отидем.
Върнете се в началото Go down
Хава Ренуинг
Въздух
Въздух
Хава Ренуинг


Posts : 320

Летящия град - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 2 EmptyЧет Дек 26 2013, 07:08

- Няма значение избери ти. - Каза и Хава. Той не искаше да разбира че се чуства смотен. Но сега когата Хава си има другар е щастлив. Хава се затича и каза.
- Не си довършихме играта пареди. Знаеш ти гониш. - Започна да крещи Хава, той знаеше, че няма да може да и избяга, но и каза
- Можеш и крила да използваш. - Хава си мислеше къде да се скрие от нея да не го хване, защото и бес крила щеше да го хване. Той си е бавен по природа. Затова се мушна под една пейка и започна да чака да го намери и да го пипне, но ако го пипне никога няма да я хване.
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Летящия град - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 2 EmptyЧет Дек 26 2013, 09:38

Леко се учудих на бързата му реакция. Той сменяше темите както момичетата сменят червилата си. Божке мили. Какъв индивид само, но нямах избор. Просто започнах да го търся. Крачка, две и започнах даже да си тананикам някаква мелодийка, че и думите също.
-"Внимавай, когато си пожелаваш нещо в тъмното.
Не можеш да си сигурен кога са скрили знака си.
В това време мечтая как да те разкъсам на парчета.
Аз съм в детайлите с дявола
и сега светът никога няма да ме открие.
Само трябва да те освободя от клетката.
Гневът на младата любов е с мен.
Ще ми трябва искра, за да го запаля.

......

Писателите продължават да пишат, каквото пишат.
Някъде поредната красива муза умира.
Имам белези от утрешния ден и ми се ще да видиш,
че ти си противоотровата за всичко, освен за мен.
Сълзи блестят по миглите ти.
Изгори всичко, което обичаш,
а после изгори пепелта.
Накрая всичко се сблъсква.
Детството ми създаде чудовището, което виждаш. ..."
Върнете се в началото Go down
Хава Ренуинг
Въздух
Въздух
Хава Ренуинг


Posts : 320

Летящия град - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 2 EmptyЧет Дек 26 2013, 10:06

Хава се замисли дали тя харесва въздушните. Хава чу, че отново се пее красива песен. Той излезе да погледне и видя, че пак е тя.
- Много красиво пееш. - Каза и синекоското. Той бързо се усети, че се издаде и отново побягна, но не успяда избяга и тя го хвана.
- Сега аз гоня. - Хава се затича, но се измори и каза да спрат, че се измори. Той седна до най- близката пейка да почине.
- Седни и ти. - каза Хава.
- Почини си. - предложи Хава на момичето

Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Летящия град - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 2 EmptyЧет Дек 26 2013, 10:15

Реших да постоя малко права. Иначе щях да се схвана. Ту да ставам, ту да сядам. Просто много безсмислени действия. Хванах ръцете си за гърба и се завъртях. Вдишах дълбоко въздуха и се усмихнах. Това място ми липсваше.
-Не бях идвала тук от доста време. Знаеш ли, че преди да умра живеехме близо до това място. Често идвах, за да си играя с едно момиче на име Чи. Тя беше доста забавна, но за съжаление не оцеля много. Баща и я бутна от сградата с надеждата да успее да полети, но жалко за нея.
После побързах да го успокоя.
-Но спокойно теб няма да бутам от никъде.
Върнете се в началото Go down
Хава Ренуинг
Въздух
Въздух
Хава Ренуинг


Posts : 320

Летящия град - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 2 EmptyЧет Дек 26 2013, 10:23

- Ухх... Добре имам известен страх от високо и летене. Ааа Инари ти харесваш ли ваздушните? - залюбопитства синекосото момче. Бе му интересно.
- Имам предвит за другите въздушни. - На момчето му бе мъчно, че няма много приятели от въздушните.
- Питам, защото много приличаш на въздушно момиче по характер. - Зачуди се Хава върху това и неиният отговор
.
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Летящия град - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 2 EmptyЧет Дек 26 2013, 10:28

Засмях се като чух неговото предположение. Беше толкова сладък и неопетнен от войните и смъртта. Как да не го заобича човек. Май можех да му се доверя на 100 процента. Затова го хванах за ръката и задърпах към една от къщите.
-Щом искам да разбереш ще ти покажа. Последвай ме.
И спрях да го дърпам като се уверих, че ме следва. Междувременно докато ходехме сплетох косата си на две плитки. Така беше по-удобно. Най-накрая стигнахме до уж музея на града. Влязохме и побързах до един определен рафт със стари снимки. И там му показах една на града от преди много време. Потърсих определени фигури и когато ги видях се усмихнах. Посочих му първо едно чернокосо момиченце.
-Това е Чи. А това - и преместих пръста си на дясно - съм аз и брат ми. Е позна, че преди бях въздушна. И да харесвам ги. Имам симпатии към тях.
Върнете се в началото Go down
Хава Ренуинг
Въздух
Въздух
Хава Ренуинг


Posts : 320

Летящия град - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 2 EmptyЧет Дек 26 2013, 10:46

- Значи за това имаме такова приятелство. - Хава се досети нещо и го сподели с нея.
- Да отидем да се снимаме. Искаш ли? - нахалното дете попита Инари. Тойзапочна да я дърпа.
- Хайде бързо де Инари. - каза Хава на русокосото момиче Инари. Хава се оглида и продалжи да я дърпа. Той отново се спря и се разбра, че се уморява. Хава погледна и се увери, че вече го следва. Момчето забеляза, че го гледа странно, но с усмивка на лице. Хава мина с рака през косата си назат.
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Летящия град - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 2 EmptyЧет Дек 26 2013, 10:53

-Хай, хай. - измрънках под носа си и тръгнахме към мястото, където да се снимаме. Имаше толкова енергия в него. Да не повярва човек. Може би това момче беше нещо повече отколкото окото виждаше. Заслужава се приятелството, че и доверието.
-Но Хава .. сигурен ли си, че изобщо искаш да се снимаш с мен? Искам да кажа, повечето не искат изобщо да ме пазят като спомен.
Ами замислете се. Изчадие, което е добро по-душа и нрав, но е сметнало за зло и мрачно, само защото всички асоциират зимата със смърт. А и мен никой не ме харесваше като човек. Намираха ме за твърде странна.
Върнете се в началото Go down
Хава Ренуинг
Въздух
Въздух
Хава Ренуинг


Posts : 320

Летящия град - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 2 EmptyЧет Дек 26 2013, 11:03

- Естествено ти си най- добрата ми приятелка. А и нямаме нито една снимка. - започна с убежденята синекосото момче. Ами разбирасе той бе много нахален. Същия кото брат си.
- Къде е брат ти Инари? Аз никога не съм го виждал. Сигурно е сладък като теб нали... - попита синекоското. Той неможеше да спре да се да се усмихва.
- Да го включим и него в снимката да бъде зъпълнена. - Хава не се бе срещал с друк дух и щеше да му е приятно да се запознае с брат и.
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Летящия град - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 2 EmptyЧет Дек 26 2013, 11:06

-Той е ... - изведнъж помръкнах. Този лентяй, сигурно пак беше при девиците. Да му се не види и манията. Ако види нещо на два крака, с хубави гърди, задни части и да е жена веднага и се лепваше. И това ме дразнеше. Беше толкова безразсъден. А после аз съм била по-малка на години.
-Проклетника сигурно е в някой манастир. Има мания към жените.
И започнах да се засрамвам, да потъвам в дън земя и да ставам все по-смутена и по-смутена.
-Не ти трябва да го познаваш. Колкото до това дали е сладък или не.
Лицето ми още повече помрънка и хванах главата си. Започнах да я размятам наляво и надясно, защото мислите за брат ми са само как се храни.
-Той пие кръв от хората, не може да е сладък.
Върнете се в началото Go down
Хава Ренуинг
Въздух
Въздух
Хава Ренуинг


Posts : 320

Летящия град - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 2 EmptyЧет Дек 26 2013, 11:27

- Ууу... Не, искам си кръвта. - изпищя Хава и бързо се отказа от това да се запознае с брат и.
- Ти добре че не си токава като него. - рече синекосото момче. Хава я отведе до мястото за снимки. Хава плати и влязоха в кабинката да се снимат. Снимаха се два пъти, за да имат и за двамата по снимка.
- Харесва ли ти снимката Инари? - гордо попита момчето. Той избухна в смях след думите, който изрече гордо.
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Летящия град - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 2 EmptyЧет Дек 26 2013, 11:53

Все още ме изумяваше как можеше да е толкова енергичен. Наистина си беше само едно дете. Погледнах към снимката и се усмихнах. Все пак за толкова години това беше първия ми подарък без да съм направила нищо в замяна. Затова и беше доста ценен за мен. Проследих с пръст изображението си на снимката и леко се уплаших. Така ли наистина изглеждах. Толкова ли бях бледа. Май с малко грим можех и да изглеждам като нормалните хора.
-Много ми харесва.
Казах тихичко и го погледнах.
-Сега искам да те науча на нещо. Моля те. Искам да се пробвам за учител.
Върнете се в началото Go down
Хава Ренуинг
Въздух
Въздух
Хава Ренуинг


Posts : 320

Летящия град - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 2 EmptyЧет Дек 26 2013, 12:40

- Чакай малко тук. - каза Хава и отиде до едит зоомагазин и взе един заек.
- Дано ти хареса Инари. - подаде бебе заек синекоското. - Обичам нашето приятелство това е само за теб инари.
Хава знаеше, че тя му се доверяваше и той на нея и имаше огромно на сто процента доверие, което нищо няма да разруша. В това Хава бе най- сигурен и бе истина, че е добро тяхното голямо приятелство.
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Летящия град - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 2 EmptyЧет Дек 26 2013, 12:56

Погледнах зайчето и очите ми светнаха. Беше толкова сладко, малко, пухкаво. Гушнах го и започнах да се радвам на подаръчето. Беше толкова топличко и приятно с него, а малкото животинче, явно усетило, че не съм зло създание се сви в мен. Всъщност животните усещат кога човек е злонамерен, сигурно и затова винаги съм се разбирала с тях.
-Толкова е сладко и хубаво.
И го прегърнах, за да не падне.
-Благодаря ти Хава.
Върнете се в началото Go down
Хава Ренуинг
Въздух
Въздух
Хава Ренуинг


Posts : 320

Летящия град - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 2 EmptyЧет Дек 26 2013, 13:17

- За нищо Инари, за това са приятелита. Аааа... Ти къде живееш Инари? - попита я Хава с огромна усмивка на лице. Хава никога не бе имал приятел и се радваше на първия си приятел.
- Грижи се за него. То ще ти напомня за мен и синята ми коса. - зася се Хава на думите си сякаш се бе побъркал. Но все пак си имаше детски истинкт, който го караше да прави подаръци.
- Ще ме научиш ли да летя? - попита Хава смело. - Искам да летя като теб.
Каза синекосото момче, той още от мълък искаше да лети, но го бе страх, а сега го превъзмогна този страх и е готов да полети в облаците.
- Знам, че казах, че неискам да ме убочаваш е сега искам. - готов сега да литне и го каза. Хава неискаше да я притеснява, но му се летеше високо в въздуха.
- Ако те притеснявам няма проблем. - притеснен, но спокоен и каза, за да не и създава излишни ядове.
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Летящия град - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 2 EmptyЧет Дек 26 2013, 17:17

Гледах към зайчето. Беше снежно бяло с големи червени очи. Толкова сладко и малко, и топло, и пухкаво. Просто много му се радвах и започнах да го обичам незнайно защо.
-Искаш да летиш ли? Добре.
Изправих се и сега гледах само към Хава.
-Урок номер едно. Контролирай магията си. Намери я. Потърся я в най-дълбоките дълбини на душата си. - но нещо не ме разбираше. Явно трябваше да съм по-сурова. Хванах го за рамото и го задърпах към място, на което нямаше никой, но беше достатъчно високо, за да има връзка с природата.
-Започва твоето обучение. Сядай и намери източника на енергията си. Искам да се слееш с нея. С магията, която контролира всичко на тази земя. Не се заблуждавай, магията е една от най-трудните неща за контролиране, дори в днешно време има хора, които не могат да я контролират, но ще ти покажа как се прави. Ще можеш да летиш с птиците като никой друг. Да контролираш дори моите виелици. А сега. Надникни дълбоко в душата си и я намери.
Върнете се в началото Go down
Хава Ренуинг
Въздух
Въздух
Хава Ренуинг


Posts : 320

Летящия град - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 2 EmptyЧет Дек 26 2013, 18:17

Хава се заслиша във вятъра. Тозе лек брис се засили сякаш нещо го контролираше. Хава щтракна с пръсти и от нищото се тояви тайфун. Хава знаеше, че той го създава. Около летящия грат се усетии замалко тайфуна да помете града. Хава се стресна и го спря сякаш не е било нищо.
- Това аз ли го направих Инаре? - попита уплашен синекосото. Никога не бе виждал нещо подобно. С тази сила той можеше да унищожава цели градове. Той разбра как да лети и да се изкачва за секунди на висок. Щтракна с пръсти и образува тайфун около себеси, който го издигна на високо. Хава изчака Инари да се вдигне при него.
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Летящия град - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 2 EmptyЧет Дек 26 2013, 18:23

Ядосах му се. Не правеше това, което му казах, затова просто го хванах за кракът и го дръпнах на земята. От което леко си удари главата, но да се научи да слуша преди да действа. Погледнах го отвисоко и очите ми леко станаха по-тъмни и мрачни.
-Казах първо контрол над магията. С такъв слаб контрол да разрушиш града и после? Какво ще стане Хава?
Клекнах до него и оставих зайчето на земята, а в ръцете ми се появи една малка ябълка от лед, фина, деликатна, трябваше да се борави внимателно.
-Опитай да я издигнеш. Но не себе си, не друго, нея. Без да я развалиш.

/ Остави резултата на мен. /
Върнете се в началото Go down
Хава Ренуинг
Въздух
Въздух
Хава Ренуинг


Posts : 320

Летящия град - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 2 EmptyЧет Дек 26 2013, 18:37

Хава погледна зайчето то чакаше Инари отново да го вземе.
- Добре ще се постарая. - Хава леко щтракна с пръсти и образува малак тайфун, който започна да издига ябълката, но Хава изгуби контрол и я изпусна на земята.
- Ивинявам се, нека опитаме отново. - Самият Хава мислеше, че е лесно, но да е послушал в живота си някога. Не. Беше си такъв по рождение и такъв щеше да си остане в живота, но този път трябваше да слуша внимателно, за да се научи да контролира магията.
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Летящия град - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 2 EmptyЧет Дек 26 2013, 18:47

Гледах как се опитва ли опитва с ябълката, но нещо не му се получаваше. Напрягаше се. Мислеше го твърде много. Затова само се приближих до него и се наведох. Приближих се толкова до него, че да си помисли, че ще го целуна ииии хоп получи се. Издигна ябълката във въздуха.
-Видя ли, спря да мислиш за ябълката и се получи. Сега да опитаме с нещо по-голямо.
Пред нас се появи леден лебед. Красиво създание, крехко и толкова чисто. Ако го разруши грях му на душицата.
-Ако пак видя, че не стане наистина ще те целуна.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Летящия град - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Летящия град
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Забравеният град
» Въздушния град
» Стоманения град
» Убийствата във Въздушния град

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NUALLAN :: Nuallan RPG :: Планините Адарин-
Идете на: