NUALLAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NUALLAN

NUALLAN
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Домът на Найкс
Летящия град - Page 3 EmptyЧет Яну 30 2014, 19:11 by N'aix

» Me against the pandemonium
Летящия град - Page 3 EmptyВто Яну 21 2014, 15:06 by N'aix

» Мъгливото мочурище
Летящия град - Page 3 EmptyПон Яну 20 2014, 17:45 by Ryan

» Ала-бала-портокала...
Летящия град - Page 3 EmptyПон Яну 20 2014, 17:11 by Кира Каге

» Другарче за РП
Летящия град - Page 3 EmptyНед Яну 19 2014, 19:54 by Inari

» Кира Каге
Летящия град - Page 3 EmptyНед Яну 19 2014, 11:36 by Кира Каге

» Малкото гробище
Летящия град - Page 3 EmptyСъб Яну 18 2014, 22:04 by N'aix

» Дарк и Дайсуке
Летящия град - Page 3 EmptyСъб Яну 18 2014, 17:24 by Гост

» Люси
Летящия град - Page 3 EmptyПет Яну 17 2014, 16:47 by Ryan

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 42, на Нед Авг 13 2023, 02:51

 

 Летящия град

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Хава Ренуинг
Въздух
Въздух
Хава Ренуинг


Posts : 320

Летящия град - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 3 EmptyЧет Дек 26 2013, 18:58

- Готов съм. - Хава започна да го издига без да мисли и изведнъж хоп помисли си. Той го испусна и се счупи. Хава се хвана за синята коса и каза съвсем готов.
- Давай целуни ме. - Бе готов да се поизмори, но тя нали щеше да се напълни с енергия.
Хава я вида, че се приближава, но си мислеше, че няма да го направи. Синекосото момче невярваше, но бе готово да исмуче неговата енергия.
- Ще е чест да даря енергия на такова величествено създание, като теб Инари. - рече Хава на Инари.
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Летящия град - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 3 EmptyЧет Дек 26 2013, 19:04

Приближих лицето си до неговото и обгърнах лицето му с ръце. Затворих очите си и понечих да докосна устните си до неговите, но ето пак. Спираше да мисли и се получи. Дръпнах се и се успокоих. Целувките на Юки - онна бяха малко по-опасни от другите. Често се появяваше онази привързаност и нужда от още и още. Затова и не исках да се храня от малкия.
-Браво. Сега пробвай самия себе си. Без тайфуни и прочие. Искам само да се издигнеш използвайки вятъра. той ще те пази, спокойно. Първо опитай с два метра на земята.
Върнете се в началото Go down
Хава Ренуинг
Въздух
Въздух
Хава Ренуинг


Posts : 320

Летящия град - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 3 EmptyЧет Дек 26 2013, 19:12

- Аз владея само тайфуни. - каза и синекоското и щтракна с пръсти. Около него се образува тайфун. Не стигна и петдесет сантиметра и падна. После се опита както тя му каза, но се издигна не повече от десет сантиметра и се строполи.
- Виждаш ли, моята сила е в тайфуните. - Хава искаше наказание и затова скъса медальона от врата и.
- Хайде накажи ме с целувка.
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Летящия град - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 3 EmptyПет Дек 27 2013, 15:18

-Точно за това са тренировките. Никой въздушен не владее само едно нещо. Трябва да подчиниш вятъра, да го направиш свой. Като любовница, като сестра, като брат. Самия вятър трябва да е твоята опора, твоя единствен приятел.
И след това ми хрумна нещо. Стимул. Точно това му трябваше. Жива примамка, за да отключа неговия потенциал, защото бог ми е свидетел, имаше го. И както стояхме на такова разстояние от земята просто отидох до ръба на поляната. Погледнах надолу и леко преглътнах Това нямаше да е красиво, ако не се отърсеше от собствените си задръжки.
-Хава ... искам да успееш мен да повдигнеш, ако не успееш ми беше приятно.
И направих последната крачка. Земята вече изчезна под краката ми и се понесох във въздуха, но не както преди нагоре, а сега все повече надолу. Все повече към собствената ми смърт за това човешко тяло.
Върнете се в началото Go down
Хава Ренуинг
Въздух
Въздух
Хава Ренуинг


Posts : 320

Летящия град - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 3 EmptyПет Дек 27 2013, 15:48

Хава се изплаш и бързо щтракна с пръсти. Хава започна да гледа в скалата и незнаеше дали е подействало.
- Моля ти се въздух помогни ми. - момчето загледа към скалата и се замисли дали и той да не скочи от скалата. Той отиде на ръбеа да погледне. Нямаше нищо, но и нищо не се чуваше
- Инари там ли си? - извика Хава уплашен за най- добрата си приятелка и ако беше умрала той щеще да е виновен.
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Летящия град - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 3 EmptyПет Дек 27 2013, 15:57

Докато падах останах със затворени очи. Така нямаше да знам кога ще ударя земята и живота на това тяло щеше да свърши. Дори я усещах. Вкуса на смъртта. На онова, което хората наричаха смърт, но просто и ясно ние намирахме за бягство. Но аз бях истинска и вечна. Жива и мъртва. Същество между два свята. Вечната тъга и болка. Зимата на тези земи и като такава щях да живея и да се радвам на собствените си тъги.
Изведнъж усетих, че нещо ме повдига и отворих очи. Беше Хава и неговата магия. Явно мъника успя. Нямаше тайфуни, нямаше нищо опасно. Само неговата магия, която контролираше вятъра. Затова и се измъкнах без синини.
Когато успя да контролира небесния вятър и стъпих на земята благодарение на него се приближих и се усмихнах. Сложих ръката си на рамото му.
-Браво Хава, успя с мен, значи си готов.
Върнете се в началото Go down
Хава Ренуинг
Въздух
Въздух
Хава Ренуинг


Posts : 320

Летящия град - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 3 EmptyПет Дек 27 2013, 16:29

- Ееее... сега какво да правя?
Полюбопитсва малчугана, за да е сигурен.
- Много благодаря Инари. - Той обаче се запозна с всичко. Искаше да се запознае с брат и.
- Много ми е интересен брат ти и той ли е, кото теб Инари?
- Или е различен? Запознай ме. Не смятам, че е толкова лош. Ако неискаш сега другия път. - каза Хава сякаш трепереше. Тя му бе казазала, че се храни с кръв е затова Хава бе сигурен, че няма да си напаснат. Хава искаше да го познава от любопитство.
Хава имаше такова добро приятелство с нея, като че ли се е познавал винаги с нея. Вече не се страхуваше от русокосата Инари. Но другите му се учудваха на това, че ходи с Юки - Онна.
- Заповядая огърлицата ти. - Синекосия момък и върна колието.
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Летящия град - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 3 EmptyПет Дек 27 2013, 16:38

Съвсем бях изключила огърлицата от собствените си вещи. Бях забравила за нея и сега когато я видях се сетих за нея. Хванах я и я сложих на шията си. Скрих я в пазвата си и се усмихнах. Нямаше вече какво да го науча. Нямаше какво да му покажа. Просто сега трябваше да се научи сам.
-Не мисля, че брат ми би бил подходящ за запознанства.
Казах тихичко и се сетих за Аято. Той беше .. от време на време доста избухлив. Разглезен, не му се отказваше нищо. За него такива като Хава бяха просто закуска, предястие и нищо повече. Затова не мислех, че мъника трябваше да се запознава с него.
-Той ще те убие на секундата. Ревнив е. Лесно се пали. Ако аз съм спокойна то той е като огъня. Ще се опариш и повече няма да те видя.
Върнете се в началото Go down
Хава Ренуинг
Въздух
Въздух
Хава Ренуинг


Posts : 320

Летящия град - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 3 EmptyПет Дек 27 2013, 16:57

- Хей ти забрави, че съм син на един от най- силните магьосници. - Напомни и Хава.
- Той смуче кръв, така че няма да му бъде лесно да ми исхарчи енергията и да ме убие. По скоро аз ще направя тайфун да се върти и когато се измори ще го пусна да си почива, или ще пусна теб да го нацелуваш и да остане без капка енергия. - подкупи я момчето
- А и ще ти взема още едно зайче и мен с червена панделка на главата и няма да устоиш. - Хава продължи с откопите. Той я гледаше и се подсмехваше. Синекоското се чудеше какъв ще е въпроса и.
- Мхххх... какво ще кажеш Инари?
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Летящия град - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 3 EmptyСъб Дек 28 2013, 09:08

Приближих се до момчето и го докоснах по бузата. Наистина как можеше да има толкова невинно детенце, та той е на шестнадесет, а се държи като пет годишен. Добре беше, че душата му не е опетнена от всичките войни и размири по тази земя. Просто запазил себе си за времето, в което живее.
-Отказвам.
Не исках да го излагам на опасност. Това дете ми напомняше на мен когато още дишах. Когато имах живот, който да пазя. Не исках да доведа брат си и да го убие. Не беше редно и нямаше да го направя.
-Аято е много по-различен от другите. Ние сме духове Хава, не можеш просто чрез малко вятър да го спреш. Неговите способности са по-различни от моите. Ще ги използва както му е удобно, за да те убие. Той е нищо повече от масов убиец.
Върнете се в началото Go down
Хава Ренуинг
Въздух
Въздух
Хава Ренуинг


Posts : 320

Летящия град - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 3 EmptyСъб Дек 28 2013, 10:10

- Инари, майка ми е военен, баща ми е магьосник. Ще ти кажа отново. Ако има нещо аз съм на среща, знаеш че бих направил всичко, за приятелството ни. Аз съм съм вмомента и докато не намеря брат си няма да се откажа и докато го намеря, кой знае с кави опрасности ще си имам работа. - Каза момчето разтревожен.
- Но няма знячение, мен не е грижа сега за бате и за най- добрата ма приятелка на име Инари. - отново се усмихна и я погали по главата. Хава и каза, че ще я защити от всичко. Хава бе готов да и се отплати за това, което тя направи за него. Синекосия вятър реши да се отплати с вечна защита над нея и над тяхното приятелство.
- Ти не ме остави в тежък момент е аз няма да те оставя Инари, никога докато съм жив.
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Летящия град - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 3 EmptyСъб Дек 28 2013, 10:28

Знаете ли, прекрачих собствените си закони. Не допускай никой до себе си. Не давай на смъртните да те видят в добра светлина. Всявай смут и ужас в другите, но защо тогава с това дете прекрачих собствените си принципи. Не бях ли се опарвала достатъчно? Не страдах ли стотици години? Живеех вечен живот, живот за стотици, хиляди души и все пак не беше хубав. Мразех го. Да гледаш как другите умират, да гледаш как се състаряват, как изведнъж имат семейство, а в другия момент вече са стари и седят пред камината с внуците. Изживявах това отново и отново. Бях наблюдател. Странична сянка на един прекрасен миг. Един смъртен живот.
Вечността бе ужасна, затварят те, мразят те. Обичат те и те погубват, а ти се опитваш да съхраниш малкото останало от душата ти. И когато един ден, дойде някой и ти покаже същата безразличност, с която ти отблъскваш другите се погубваш сам себе си. Душата ти става лабиринт. Съзнанието затваря всеки спомен, добър или лош зад врати и им слага огромни катинари. А ти .. ти скъпо сърце си един ненужен орган, който рано или късно ще се мята и мята в ръцете на твоя палач докато не угасне.
-Хава .. недей да говориш така. Ще се отдръпна когато намериш брат си. Тогава ще спреш да ме виждаш. Както другите, защото вече няма да си сам.
Цената за цялата тази сила. Болката и агонията. Да пазиш някой, да не те вижда никой. Да обичаш, но да е напразно. Да си само една душа, един дух.
Върнете се в началото Go down
Хава Ренуинг
Въздух
Въздух
Хава Ренуинг


Posts : 320

Летящия град - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 3 EmptyСъб Дек 28 2013, 10:56

- Мен не ме е страх от смърта. Животът е такъв, че може и да се оделиш, но отново ще ни срешне. приеми всичко кокто е нашето приятелство ще е вечно и аз няма да ти позволя да го развалиш. Заклевам се в животеца си, че ще остана винаги до теб, кото приятил Инари. - Хава я прегарва и за пръв път не му стана студено сякаш му бе като сродна душа. Може би бе привикнал, но не приятелството ги сабираше.
- Виж разделихме се в онази гора, а се срещнахме на километри от нея. Не съ ли прав Инари? - вгледа се момчето в нея и премига няколко пъти. Хава бе напълно сигурен в свойте думи и никой няма да го разобеди, дори и тя колкото и добра приятелка да е тя.
- За мен приятелството е всичко и за първи път имам приятел, като теб Инари, обещай че няма да ме изоставиш. Че няма да изоставиш най- добрия си приятел.
Хава се огледа и склони глава. За него тя вече бе топличка и приятна. Хава не осищаше суда, който правеше тя. Синеокото момче се сгуши в нея. Хава се чустваше в безопастност докато я гушкаше и винаги ще си остане така в живота. Докато бе близо до нея не чустваше страх от нищо и никого.
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Летящия град - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 3 EmptyСъб Дек 28 2013, 11:06

Стреснах се когато детето ме прегърна. Не беше ли студено? Или просто без да исках свалих преградата пазеща ме от външния свят. Това ли наистина се бе случило? Вдигнах ръката си нагоре и го потупах по главата. Щом се чувстваше така нека останем за малко в тази позиция. Някак си топлеше душата ми. Някак си ме правеше по-добра, забравях всичко лошо и се отдавах само на този едничък, единствен момент.
-Радвам се, ако е така.
Казах и затворих очите си, притиснах го към себе си. Топлината му беше много по-голяма от моята, но пък и някак си толкова близка. И тогава ми хрумна. Зайчето. Ами да. Това ни трябваше. Поогледах се и когато го видях се отделих от Хава. Хванах заека за ушите и после го прегърнах. Подадох го на момчето и се усмихнах.
-Сега ще се убедиш, че вечно ще съм до теб.
И докоснах нослето на малкото създание, а сребриста светлинка се разпростря по тялото му. Част от моята магия се вля в него. Част от моето съзнание и сили.
-То ще е вечно до теб и когато ти потрябвам просто прошепни името ми на него. Ще те чуя и ще дойда на секундата.
Надявах се да го приеме, защото не можех да се разнасям със заек наоколо.
Върнете се в началото Go down
Хава Ренуинг
Въздух
Въздух
Хава Ренуинг


Posts : 320

Летящия град - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 3 EmptyСъб Дек 28 2013, 11:43

Хава знаеше, че тя неможе да се размотава постоянно с него. Хава продължи да се чуди за брат и и реши да я проследи, когато си тръгне.
- Разкажи ми за Аято. - помоли я той, за да знае, когато го види, кой е.
Хава му бе интересно да слуша красивия и глас, който звънеше кото канбанка докато говореше. Синеокото момче си затваряше очите докато говори да се наслади на гласа и.
- Имаш прекрасен глас Инари, сякаш ангели ми говорят. - Хава си мислеше, че е лоша и зла, когато я вида за пръв път, но не тя е мила и добра. Защо ли хората я мразят. Тя не е наранила нукого си помисли синекоското. Тя бе, като него сама и безлюдна скиташе из света. Така бе и той и така ще е докато не намери брат си и пак ще продалжи да прави същото. Хава я погледна и каза.
- Възможноли е дух да умре. - този въпрос се таеше в Хава от доста време, Ако тя загине от глат момчето нямаши да го проодолее да загуби такъв ценен приятел, ката Инари.

Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Летящия град - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 3 EmptyСъб Дек 28 2013, 12:07

Засмях се на наивните му мисли. Дали дух можеше да умре? Какъв нелеп въпрос. Как можеше изобщо да си го помисли?
-Не разбира се. Ще ми е нужно време да се възстановя, но не мога да умра. Не и втори път.
Колко забавно дете. Толкова различно и все пак познато, но да се върнем на темата с брат ми. Трябваше да го предупредя, защото аз бях неутрална, но той отдавна беше мрачен.
-Като видиш някой с червена коса, остри зъби, обезумял поглед и някак си нереално излъчване това е той.
И после се поразтърсих в дрехите си. Щом открих каквото търсех го извадих. Беше малка снимка на брат ми и мен. Виждаше се ясно зеленикавите му, жадни за кръв очи, острите като бръснач зъби.
-Ето това е той.
Върнете се в началото Go down
Хава Ренуинг
Въздух
Въздух
Хава Ренуинг


Posts : 320

Летящия град - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 3 EmptyСъб Дек 28 2013, 12:35

Хава се успокои кото чу, че е невъзможно да умре. Относно брат и той знаеше как изглежда.
- Не е толкова лош. - Хава вече бе решил да я проследи да го намери и да се запознае с него.
Момчето се сещаше, щом е брат на Инари е добър като нея.
- Искаш ли още сладолет Инари, да ходя да купя. - Хава смени темата, но не съвсем. Синекоското бе усъвършенствал уменята си на бърз следотърсач. Само се огледа, изтича се при сладоледаджията и започно да търси докато Инари го чака и после, като си тръгне тя. Хава да го намери и да се запознаят. Хава прати сладоледите и ги задържа с едната ръка и под подмишницата му заек. С другата ръка започна да проследява миризмата на Инари. Защото той и е брат и сигурно мерише по същия начин, кото нея или поне е сходен. Хава си помисли за секунда и тихо го прошепна
- Великият ум на следотърсачите. - Хава ползваше начините на Шерлот Холмс. Бе ги изчел всичките томове и романи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Летящия град - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летящия град   Летящия град - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Летящия град
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Забравеният град
» Въздушния град
» Стоманения град
» Убийствата във Въздушния град

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NUALLAN :: Nuallan RPG :: Планините Адарин-
Идете на: