NUALLAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NUALLAN

NUALLAN
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Домът на Найкс
Стария воден храм - Page 2 EmptyЧет Яну 30 2014, 19:11 by N'aix

» Me against the pandemonium
Стария воден храм - Page 2 EmptyВто Яну 21 2014, 15:06 by N'aix

» Мъгливото мочурище
Стария воден храм - Page 2 EmptyПон Яну 20 2014, 17:45 by Ryan

» Ала-бала-портокала...
Стария воден храм - Page 2 EmptyПон Яну 20 2014, 17:11 by Кира Каге

» Другарче за РП
Стария воден храм - Page 2 EmptyНед Яну 19 2014, 19:54 by Inari

» Кира Каге
Стария воден храм - Page 2 EmptyНед Яну 19 2014, 11:36 by Кира Каге

» Малкото гробище
Стария воден храм - Page 2 EmptyСъб Яну 18 2014, 22:04 by N'aix

» Дарк и Дайсуке
Стария воден храм - Page 2 EmptyСъб Яну 18 2014, 17:24 by Гост

» Люси
Стария воден храм - Page 2 EmptyПет Яну 17 2014, 16:47 by Ryan

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 42, на Нед Авг 13 2023, 02:51

 

 Стария воден храм

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Стария воден храм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 2 EmptyНед Дек 22 2013, 21:16

-Просто ... не е на добре да ме доближаваш. На два метра разстояние ще е добре да стоиш. Така няма да ти направя нищо, без да искам.
Докато си прелистваше книгата реших да му помогна. Поне нещо полезно да сторя докато съм тук. Извадих още няколко книги и му ги подадох, а после поех първата и я върнах на мястото и. Поогледах още малко и видях една, която беше покрита с прах. Взех я и я разлистих. Беше с някакви приказки за деца. И взе, че ми стана интересна. Седнах на столчето и се зачетох. Разказваше, се за феи, еднорози и кентаври. Общо взето всичко, което не съм виждала.
Върнете се в началото Go down
†VaLLaNaR SouL BindeR†
Светли
Светли
†VaLLaNaR SouL BindeR†


Posts : 106

Стария воден храм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 2 EmptyНед Дек 22 2013, 21:20

Взех книгите и седнах до нея като казах :

"-Благодаря ще се надявам поне в една да пише нещо по важно което да ми помогне!"

При което започнах да прелиствам книга след книга опитвайки се да чета колкото може по бързо и да разгадая даже някой скрити писания защото много от книгите имат тайни скрипти и думи който да крият информация и да издават такава ако се знае как точно да се прчетът.
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Стария воден храм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 2 EmptyНед Дек 22 2013, 21:26

Погледнах го и се усмихнах. Явно наистина беше важно това за него, щом изобщо си правеше труда да чете. Но не исках да го зяпам, затова си се върнах към приказките. Скоро усетих как клепачите ми натежават. Оставих книгата в скута си и затърках очите си с ръцете, свити на юмруци. Накрая просто оставих книгата на масата и сложих ръцете си на нея. Свих ги така, че да станах като възглавница и положих главата си на тях.
-Господин крадец ... обещайте да ме пазите докато спя.
Разбира се на шега го казах. Не очаквах дори да остане тук когато намери нещо, което ще му е от полза. Но все пак затвори очите си и се опитах да заспя.
Върнете се в началото Go down
†VaLLaNaR SouL BindeR†
Светли
Светли
†VaLLaNaR SouL BindeR†


Posts : 106

Стария воден храм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 2 EmptyНед Дек 22 2013, 21:29

Само се усмихнах даже не отговорих нямаше да я оставя еи така ,а и имах много книги да чета така ,че можеше да си поспи колкото пойска .
След няколко минути станах и взех още книги като бавно пак седнах колкото да не шумя много и пак се зачетох буквално почнах да си играя щом прочета една книга я оставях около момичето все едно си строя къщичка около нея ,но да и призная изглеждаше сладка докато спи все едно е някакво детенце.
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Стария воден храм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 2 EmptyНед Дек 22 2013, 21:33

Пък колкото до спящото изчадие. То не мърдаше не шаваше. Само от време на време гръдния и кош се местеше, колкото да покаже, че диша. Дори странното беше, че не издаваше шум. Сякаш липсва като присъствие, но нали е духче, напълно нормално си беше това.
Върнете се в началото Go down
†VaLLaNaR SouL BindeR†
Светли
Светли
†VaLLaNaR SouL BindeR†


Posts : 106

Стария воден храм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 2 EmptyНед Дек 22 2013, 21:38

Мина около час при което вече прочетох пвоечето книги и видях ,че нямаше нищо ново или поне което да ми помогне за това се отказах и погледнах към Инари при което само леко почнах да и казвам :
"-Инари...ехо..сънливке събуди се!"
Беше време вече да се събуди най сетне ,че ако найстина си тръгна щеше да е много грубо така да я оставя ,а и исках да я питам няколко неща за това нямаше да е зле да се събуди.
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Стария воден храм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 2 EmptyНед Дек 22 2013, 21:41

Чух някой да ме вика и веднага последвах причинителя на този шум. Без да отварям очи се свих във Валанар, който явно беше просто седнал до мен. Измрънках нещо от сорта на ..
-Мамо .. още пет минути ..
И бях готова пак да заспя, когато отново някой искаше да ме събуди. Е тогава разбира се отворих очи и видях, че съм твърде близко. Стреснах се и се дръпнах.
-А съжалявам .. - и потърках очите си ръце, после го погледнах. - с какво да помогна?
Върнете се в началото Go down
†VaLLaNaR SouL BindeR†
Светли
Светли
†VaLLaNaR SouL BindeR†


Posts : 106

Стария воден храм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 2 EmptyНед Дек 22 2013, 21:46

Стана ми леко смешно като стана вискчо това и само казах :
"-Надявам се да не си се набила на някой от шипвоете ми,и с какво да помогнеш ли искаш ли да се разходим малко да излезем от това задушно местенце ?"
Исках да я опозная малко интересно създание ,а и вече видях ,че не е и опасна което ми допадна можеше да е приятна компания още повече ,че и тя беше леко като мен факта с вечния и живот лично още от началото много ми хареса защото и аз мога да живея до незнайно време за това исках да разбера дали може съдбите ни пак да се пресекът.
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Стария воден храм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 2 EmptyНед Дек 22 2013, 21:51

Все още в полузаспало положение не можех да асимилирам толкова думи на едно място. Но след няколко подреждания в главата ми успях да ги осъзная. Поне разбрах, че иска да излезем. Е нямах нищо против. Просто върнах книгите от където ги взех и се усмихнах.
-Хайде да отидем за сладолед.
Не броим факта, че на вън беше сигурно един или два градуса. Аз си бях твърдо за сладоледа.
-И ако не ми стигне ще ме пуснеш да си взема малко енергия от някой нали? Обещавам да не го убия, вече ако сам иска да умре си е негов проблем.
Върнете се в началото Go down
†VaLLaNaR SouL BindeR†
Светли
Светли
†VaLLaNaR SouL BindeR†


Posts : 106

Стария воден храм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 2 EmptyНед Дек 22 2013, 21:57

Замислих се и казах :
"-Съгласен съм за салдоледа ,но не..ако се опиташ да го нарпавиш ще те спра..ако искаш може да вземеш от моята енергия ,но не и да нараняваш други създания!"
Все пак това беше добър вариант под който да я набл'давам и без това при което станах и я изчаках за да тръгнем .
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Стария воден храм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 2 EmptyНед Дек 22 2013, 22:01

-Не искам от теб ..
Намръщих се. Не исках да му показвам как се храним ние. Беше си доста лично ... и притеснително. Но какво да се прави. С неговите камъни, по неговата глава.

След като отидохме за сладолед и продължихме да обикаляме наоколо го накарах да спрем на една от полянките и направих пейка от лед. Можеше и да му е студено, но не можех да помогна.
Седнах на нея и погледнах Валанар.
-Ам .. ако не е проблем .. ти какво си?
Върнете се в началото Go down
†VaLLaNaR SouL BindeR†
Светли
Светли
†VaLLaNaR SouL BindeR†


Posts : 106

Стария воден храм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 2 EmptyНед Дек 22 2013, 22:05

Аз си бях взел сладолед с ананас и фъстъци като си го близвах и само погледнах ледената пейка при която още щом седнах еми не ми беше приятно ,но поне до минута мястото м исе стопли и си останах без да шавам,но тогава псоелдва въпроса при който погледнах Инари и казах :

"-Ангел !"

Май това и стигаше за отговор при което пак си близнах от сладоледа и добавих :

"-Знаеш ли не е зле да хапваш сладолед когато е хладно някак си нормализираш телесната температура с тази на времето."
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Стария воден храм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 2 EmptyНед Дек 22 2013, 22:07

-Затова и през лятото е хубаво да се пият топли напитки.
Засмях се на тези думи. То си беше вярно, но повечето никога не биха го направили. Но пък при мен е друг проблема, както и да е ...
-Значи ангел ..
Замислих се .. какво беше това. Ангел .. наистина не знаех.
-Какво е ангел?
Върнете се в началото Go down
†VaLLaNaR SouL BindeR†
Светли
Светли
†VaLLaNaR SouL BindeR†


Posts : 106

Стария воден храм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 2 EmptyНед Дек 22 2013, 22:13

Не ме очуди ,че не знае при което се усмихнах и казах :
"-Еми ангел е създание което е чисто идва от място на коетохората отиват след смъртта и е едно създание което притежава интересни способности и бонуси,но лошото е ,че не помня много неща и някой от нещата който мога така ,че не мога да ти дам точен отговор това и търсих в книгите който видя ,че четях!"
След което се огледах малко и добавих :
"-Как точно се храниш от хората ?"
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Стария воден храм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 2 EmptyНед Дек 22 2013, 22:15

Беше ми интересно да го слушам. Поне и аз научавах нещо ново.
-Ам .. чрез жизнената им сила.
После се приближих до него и се усмихнах.
-Тяхното чи .. така да го кажа. Чрез целувка или полов акт изсмуквам от тях енергия, за да живея. За сега обаче никой не е издържал повече от няколко целувки, затова никога не съм била на сто процента заредена .. така да го кажем.
Върнете се в началото Go down
†VaLLaNaR SouL BindeR†
Светли
Светли
†VaLLaNaR SouL BindeR†


Posts : 106

Стария воден храм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 2 EmptyНед Дек 22 2013, 22:19

Вече разбирам защо толкова лесно може да си намери жертви при коео ми стана още по интересно и добавих :
"-Вкусно ли е ?"
Да въпроса беше много странен ,но ми беше лщбопитно като вкус какъв ли е дали и харесва защото ако напрример и харесваше това можеше да е опасно ако се пристрасти може да мине на килинг сприй.
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Стария воден храм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 2 EmptyНед Дек 22 2013, 22:21

-Вкус?
Ей това ме заби в третата глуха. Гледах го като пребозало теле, че какъв вкус да има енергията .. никакъв. Дори беше на моменти гадна. Но никога пък приятно.
-Няма никакъв вкус. Като водата .. нужна ми е, за да живея и нищо повече. Дори не е толкова полезна като самата вода. Но ако искаш толкова да разбереш за това просто поискай да се храня от теб.
Върнете се в началото Go down
†VaLLaNaR SouL BindeR†
Светли
Светли
†VaLLaNaR SouL BindeR†


Posts : 106

Стария воден храм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 2 EmptyНед Дек 22 2013, 22:24

Тя си мислише ,че не бих се съгласил ли един ангел се равнява но над стотина човеци щеше да се измъчи ако иска да ми вземе цялата енергия за това само се усмихнах предизвикателно и казах :
"-Значи ако го посйкам си съгласна така ли..добре хем ще видя какво е усещането хайде да те видим !"
Като я зачаках,.
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Стария воден храм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 2 EmptyНед Дек 22 2013, 22:28

Приближих се още малко до него и сложих ръцете си около лицето му. Със сигурно е усетил вече, колко студена съм на допир.
Не бях особено сигурна за това. Моя вид не предлагаше ей така да целува и да се храни от другите. Те ни предлагаха, но беше време да изменим това.
Приближих лицето до неговото. Леко разтворих устните си и ги докоснах до тези на Валанар. Ледения ми дъх се смеси с неговия, а аз просто изчаках миг преди да дръпна съвсем малко от неговата енергия. Очите ми светнаха в синьо. А в устата ми сякаш имаше фойерверки. Усетих прилива на силна и мощна енергия.
Спрях целувката и се дръпнах. Отдалечих се от него и го погледнах.
-Вече знаеш какво е чувството.
Върнете се в началото Go down
†VaLLaNaR SouL BindeR†
Светли
Светли
†VaLLaNaR SouL BindeR†


Posts : 106

Стария воден храм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 2 EmptyНед Дек 22 2013, 22:31

След това усещане леко стомаха ме сви като погледнах на страни и се усмихнах с думите :
"-Вече знам какво е да виждаш звезди посред бял ден.."
И се облизах като усетих как част от мен е леко изтощена ,но бързо това усещане изчезна и за това само добавих :
"-Няма вкус найстина..но не изглежда фатално.
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Стария воден храм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 2 EmptyНед Дек 22 2013, 22:34

-Защото не си човек.
Заявих докато го гледах. Свих си се и дори прегърнах колената си.
-Те умират и от по-кратки целувки. Но в повечето случай е от студ. Не от изтощение.
И ето, че се сетих се нещо. Веднага скочих и се разтърсих из джобовете на роклята си, но не успях да го намеря.
-Ам .. да те питам .. да познаваш място, където мога да купя нещо подобно на дом .. и какво е дом .. хората тук говореха за такова нещо, но не ми стана много ясно.
Върнете се в началото Go down
†VaLLaNaR SouL BindeR†
Светли
Светли
†VaLLaNaR SouL BindeR†


Posts : 106

Стария воден храм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 2 EmptyНед Дек 22 2013, 22:38

Аз все още се наслаждавах на това което беше станало при което тихо с бях казал :
"-ЗНачи това е целувка найстина те кара да усещаш пеперудки в стомаха.."
При което чух въпроса и се засмях с думите :
"-Дом е място при което можеш да се върнеш..прибереш твое място на което си отраснал където се чувстваш сигурен и в безопастност..има ги из града и се продават ,а ако там няма винаги църквите са отворени за хората !"
Като се зачудих нима тя няма дом.
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Стария воден храм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 2 EmptyНед Дек 22 2013, 22:49

Значи дом било онова, което е там, където е семейството си. Лошото беше, че ни изгониха от родните земи и сега всеки е където му падне. Е здраве да е ..
-Тогава не ми трябва.
Отново се приближих до него и погледнах ръцете си. Реших да не го излагам още на студ, затова отново бръкнах в джобовете си и извадих едни бели ръкавички. Хванах едната му ръка и леко я стиснах.
-Благодаря ти, че не си като другите свещени хора, който се държаха гадно.
Върнете се в началото Go down
†VaLLaNaR SouL BindeR†
Светли
Светли
†VaLLaNaR SouL BindeR†


Posts : 106

Стария воден храм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 2 EmptyНед Дек 22 2013, 22:52

Това не го очаквах тя да ми благодари за нещо такова незнаех даже какво да кажа или направя ,но нямаше да е възпиано за това само леко се усмихнах като си слоих ръката в/у нейната и казах:
"-Спокойно леко те разбирам за това може да ми имаш доверие ,че няма и да стана като другите знам какво е усещането да си сам някъде."

Почнах да осъзнавам ,че макар и като студено създание от вътре има топла душа.
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Стария воден храм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 2 EmptyНед Дек 22 2013, 23:00

-Може би може да ти споделя още нещо за моя вид.
Поех си дъх и просто затворих очи. Това, което мислех да е последното, което ще му кажа за мен щеше може би и най-гадното от всичко, но нямаше как.
-За да имаме такава сила и да се раждаме ние сме просто духове. Хората не ни виждат, а телата ни са илюзия. Моето го създавам, чрез вярата в зимата. Чрез студа и буриите. Но истината, е че никога не съм имала нещо различно от просто лед вместо сърце.
И си дръпнах ръцете. Сигурно сега щеше да си тръгне, но нямаше да го виня.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стария воден храм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стария воден храм
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NUALLAN :: Nuallan RPG :: Островите Дилан-
Идете на: