NUALLAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NUALLAN

NUALLAN
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Домът на Найкс
Стария воден храм - Page 3 EmptyЧет Яну 30 2014, 19:11 by N'aix

» Me against the pandemonium
Стария воден храм - Page 3 EmptyВто Яну 21 2014, 15:06 by N'aix

» Мъгливото мочурище
Стария воден храм - Page 3 EmptyПон Яну 20 2014, 17:45 by Ryan

» Ала-бала-портокала...
Стария воден храм - Page 3 EmptyПон Яну 20 2014, 17:11 by Кира Каге

» Другарче за РП
Стария воден храм - Page 3 EmptyНед Яну 19 2014, 19:54 by Inari

» Кира Каге
Стария воден храм - Page 3 EmptyНед Яну 19 2014, 11:36 by Кира Каге

» Малкото гробище
Стария воден храм - Page 3 EmptyСъб Яну 18 2014, 22:04 by N'aix

» Дарк и Дайсуке
Стария воден храм - Page 3 EmptyСъб Яну 18 2014, 17:24 by Гост

» Люси
Стария воден храм - Page 3 EmptyПет Яну 17 2014, 16:47 by Ryan

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 42, на Нед Авг 13 2023, 02:51

 

 Стария воден храм

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
†VaLLaNaR SouL BindeR†
Светли
Светли
†VaLLaNaR SouL BindeR†


Posts : 106

Стария воден храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 3 EmptyНед Дек 22 2013, 23:05

Погледнах я замислих се и казах :
"-Незнам всичко което видях днес от теб не ме кара да вярвам ,че имаш ледено сърце даже обратното.."
При което се сетих за още нещо и добавих :
"-Нима можеш да си променяш външния вид както ти решиш по тази логика ?"
Изобщо не го приех това като нещо лошо или изобщо в този смисъл даже беше интересно и уникално.
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Стария воден храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 3 EmptyНед Дек 22 2013, 23:09

-Не .. приемам облика и години на това, което бях когато умрях в снежната буря.
И вече да си покажа и рогата .. съвсем нахално се свих в него и леко потреперих. Беше си доста топъл и това някак беше приятно. Свих се по-плътно и се опитах да прибера всичко, което ме издаваше като нещо различно в себе си.
-Да знаех не мога да постигна по-голям бюст.
И го ударих по-нослето. Съвсем леко. На закачка. И се засмях.
Върнете се в началото Go down
†VaLLaNaR SouL BindeR†
Светли
Светли
†VaLLaNaR SouL BindeR†


Posts : 106

Стария воден храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 3 EmptyНед Дек 22 2013, 23:14

Видях ,че май най сетне тя се отпусна около мен при което ми стана много приятно защото усещах истинско доверие и нямаше и капка страх от нейна страна за това просто я прегърнах щом тя се закачи с мен и казах :
"-Внимавай ,че хапя !"
И в същото време почнах да обмислям неща който тя ми каза ангелите имахме сили който можеха да помогнет в такъв момент ,но все още не знаех точно как да свържа всичко и за това реших да я попитам нещо което не ми стана ясно много за това само добавих :
"-Какво е бюст нещо като известност ,сила ?"
Не ми беше ясно никой от свещенниците не е споменавал такова нещо.
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Стария воден храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 3 EmptyНед Дек 22 2013, 23:17

-Ааа .. ама ти сериозно ли? - леко се изумих. Не леко, доста се изумих, че не знаеше. Затова просто замахнах с ръката си и се появи пред нас един женски манекен от сняг. Една ледена висулка стоеше във въздуха и просто се рееше. Скоро тя се измени на стрелка и започна да показва гърдите на манекена.
-Така, това което показва стрелката е бюста. Нормалните хора имат различни предпочитания.
И като осъзная вече какви ги говоря се прикрих и го погледнах.
-Стана ли ти ясно. Ако не .. пак погледни манекена.
Върнете се в началото Go down
†VaLLaNaR SouL BindeR†
Светли
Светли
†VaLLaNaR SouL BindeR†


Posts : 106

Стария воден храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 3 EmptyНед Дек 22 2013, 23:20

Засмях се леко и след това казах :
"-Това ли много са тпуснати!"
След което пуснах Инари и леко си разтворих робата с думите :
"-Как може да са толкова подути на манекена друго си е да са стегнати ето така!"
Като се стегнах малко за да покажа.
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Стария воден храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 3 EmptyНед Дек 22 2013, 23:23

Станах от него и отидох до манекена. Хванах част от главата му и тя веднага стана на снежна топка. След което го ударих в лицето.
-Това ти е, защото се сравняваш с жена.
После му метнах още една снежна топка.
-А това, защото ме пусна.
И за край пейката се превърна в преспа, в която Валанар попадна.
-А това, защото ми е забавно.
Върнете се в началото Go down
†VaLLaNaR SouL BindeR†
Светли
Светли
†VaLLaNaR SouL BindeR†


Posts : 106

Стария воден храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 3 EmptyНед Дек 22 2013, 23:26

Това дойде от нищото ,но както стоях в преспата само я погледнах почистих снега от лицето си и казах :
"-Оооо сега вече загази !"
И очите ми пожълтяха като в небето се чуха гръмотевици и се видя как една огромна снежна топка колкото една къща почна да пада с бясна скорост към нас ,да не го бях обмислил ,но беше яко.
И само бавно почнах да се изправям докато настъпваше този хаус.
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Стария воден храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 3 EmptyНед Дек 22 2013, 23:32

Погледнах към небето и леко се уплаших. Той луд ли е. Има си причина поради която го обстрелвах с малки топки. Започнах да се чудя как да го разкарам това и накрая май ми хрумна нещо. Махнах ръкавиците и насочих ръката си нагоре към топката. Изведнъж тя се разпръсна на много снежинки. Е тогава вече погледнах на кръв Валанар и отидох до него. Бутнах го пак в преспата и дори го закрих целия със сняг. И накрая като видях какво направих. Да бутна някой в купчина от сняг. Започнах да се радвам и да подскачам от кеф.
-I can't believe I did this.
И скочих върху ставащия Валанар.
-Тоя път наистина си го заслужи.
Върнете се в началото Go down
†VaLLaNaR SouL BindeR†
Светли
Светли
†VaLLaNaR SouL BindeR†


Posts : 106

Стария воден храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 3 EmptyНед Дек 22 2013, 23:35

Яко си се зайграваше с емн ,но ми харесваше ,че е щастлива показа си детската страна за това когато скочи в мен я хванах пак си паднах на зад в преспата ,но този път имаше какво да си ме топли и не я пуснах като и казах :
"-Охо сега ми падна !"
И почнах да хващам от снега около нас и буквално да я заливам с него като ми беше смешно.
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Стария воден храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 3 EmptyНед Дек 22 2013, 23:41

-Noooo.
Измрънках и започнах да се дърпам. Исках да съм свободна, но нямаше как. Стискаше силно. Беше силен. Беше голям .. беше и дори .. нападателен. Но пък беше забавно. Е все пак щом така искаше да играем. Завъртях си ръката и малко сняг се напъха на място, където имаше дрехи, а не вериги. Сега дано да ме пусне, че да си направя база и от там да го обстрелвам.
Върнете се в началото Go down
†VaLLaNaR SouL BindeR†
Светли
Светли
†VaLLaNaR SouL BindeR†


Posts : 106

Стария воден храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 3 EmptyНед Дек 22 2013, 23:44

"-Holy..!"
Като се изправих докато все още държа Инари и я пуснах в преспата със сняг като се обърнах малко на другата страна и се опитах да се отърва от снега и само казах :
"-Това вече не беше честно играеш мръсно !"
И продължих да се оправям ,че лошо имаше неща който ми бяха по важни от една игра и сега трябваше да ги спася.
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Стария воден храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 3 EmptyНед Дек 22 2013, 23:46

-Ооо милия той.
Започнах да го дразня. И се дръпнах назад. Направих си иглу и се пъхнах вътре. После подадох главата си от отвора на иглу-то и се усмихнах.
-Валанар .. искаш ли да те стопля? Целувките може и да не са само студени.
МДам ... заяждах се .. но ми беше толкова забавно с него.
Върнете се в началото Go down
†VaLLaNaR SouL BindeR†
Светли
Светли
†VaLLaNaR SouL BindeR†


Posts : 106

Стария воден храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 3 EmptyНед Дек 22 2013, 23:47

"-Ах тиии!!!"
Вече всичко си беше както трябва и само се обърнах като добавих :
"-Само да ми паднеш !"
И зграбчих малко сняг в 2 те си раце и тръгнах към иглуто да го върна на Инари нямаше да и се размине толкова лесно.
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Стария воден храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 3 EmptyНед Дек 22 2013, 23:50

Като го видях да приближава с тежка стъпка и заплашителен поглед се свих в единия край на иглу-то и набързо използвах силите си, за да създам стена между нас. Такава, че да може да се виждаме.
-Няма да ти дам толкова лесно да ме затрупаш. Искаш ли примирие?
Може би започнах да се окротявам ... да ама не .. само чаках удобен момент да му се нахвърля.
Върнете се в началото Go down
†VaLLaNaR SouL BindeR†
Светли
Светли
†VaLLaNaR SouL BindeR†


Posts : 106

Стария воден храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 3 EmptyНед Дек 22 2013, 23:53

Сега бях на нейн терен нямах голям избор ,но имах лек план ако реши да направи нещо бях готов да ни затрупам за това само пуснах снега усмихнах се и доавих :
"-Еееемиии..може би бих се съгласил,но се съмнявам ти да спреш как ще ми докажеш ,че няма да се възпозлваш щом си свали гарда да ме затрупаш със сняг ?"
Като огледах стената.
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Стария воден храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 3 EmptyНед Дек 22 2013, 23:54

-Ами .. нека кажем така .. ако те затрупам ще ти дам да ми направиш нещо гадно .. И без щипане. Мразя го.
И после свалих стената. Но нали не съм мирна глава .. в следващия момент му се нахвърлих и го прегърнах. Ето не го затрупах .. само му се нахвърлих.
-Видя ли .. няма да те затрупам пак .. днес.
Върнете се в началото Go down
†VaLLaNaR SouL BindeR†
Светли
Светли
†VaLLaNaR SouL BindeR†


Posts : 106

Стария воден храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 3 EmptyНед Дек 22 2013, 23:58

Това не го очаквах точно си качих гарда бях готов за нещо от ляво или дясно даже и зад мен ,но като видях ,че тя просто ми се нахвърли осъзнах ,че все още е много лекичка макар ,че леко мръднах с крак назад за да имам по добра опора и я хванах за дупето колкото да и е по одобно и добавих :
"-Добре ,че си лекичка и това ли наричаш примирие ?"
Интересно примирие допадаше ми .
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Стария воден храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 3 EmptyПон Дек 23 2013, 00:01

Като ме докосна по задните част просто нямаше как да не го перна по главата с дланта си и да му преместя ръцете някъде другаде.
-Да .. това е примирие. Трябва да видиш отмъщението. То е по-интересно.
И после се залюляй, така че да паднем назад. Или по-точно аз да съм на земята, а той над мен.
-Сега какво ти се прави.
И внимателно поставих ръцете си на гърдите му, поех си леко запъхтяно въздух и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
†VaLLaNaR SouL BindeR†
Светли
Светли
†VaLLaNaR SouL BindeR†


Posts : 106

Стария воден храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 3 EmptyПон Дек 23 2013, 00:07

Въздъхнах като я погледнах в очите и се усмихнах с думите :
"-Пие ми се топъл шоколад !"
И реших да се преместя като просто легнах до нея и се загледах нагоре като добавих :
"-Приятно местенце май имаш бая енергия ,а ?"
И ми хрумна да попитам :
"-А на тебе сега какво ти се прави сега ?"
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Стария воден храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 3 EmptyПон Дек 23 2013, 06:27

Свих се в него и се усмихнах. Беше забавно да се играе с него, макар че отдавна минах години за такива закачки.
-Ам .. по-скоро, не че имам много енергия, а вярвам в това, което мога.
И като се замислим си е така. Ако вярваме можем всичко, стига само да не се самозалъгваме, че можем да летим или прочие.
-Знаеш ли, че измислих, къде да се устроя. Ще бъде някъде на високо, далеч от всички, където ще мога да използвам собствената си сила.
Върнете се в началото Go down
†VaLLaNaR SouL BindeR†
Светли
Светли
†VaLLaNaR SouL BindeR†


Posts : 106

Стария воден храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 3 EmptyПон Дек 23 2013, 09:38

-Така ли и къде избра да се устройш ?
Като нещо почнх да усещам как пак ми става леко хладно ,но само на гърба това поне не ми пречише защото Инари си ме топлише отделно и само добавих :
-Все още ли мислиш,че съм промъкващ се зад невинни момичета крадец и там каквото и да беше другото ?
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Стария воден храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 3 EmptyПон Дек 23 2013, 09:40

-Определено.
Заявих му и го погледнах. Леко потрепна, явно му беше студено. Е тогава просто реших да се изправя и да премахна иглу-то. Усмихнах му се и му подадох ръка.
-Май е време да се връщаш към топлите земи.
Щом се изправи се дръпнах назад и го погледнах. Наистина не исках да му стане нещо, защото е близо до мен.
Върнете се в началото Go down
†VaLLaNaR SouL BindeR†
Светли
Светли
†VaLLaNaR SouL BindeR†


Posts : 106

Стария воден храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 3 EmptyПон Дек 23 2013, 09:45

Щом се  изправих и чух думите и осъзнах ,че май е права макар и да ми беше забавно вече трябваше да се връщам и за това казах:
-Май найстина е време...
При което се огледах и си затегнах робата при което добавих ;
-Някакъв шанс пак да се видим в бъдеще ?
Върнете се в началото Go down
Inari
Тъмни
Тъмни
Inari


Posts : 272

Стария воден храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 3 EmptyПон Дек 23 2013, 09:53

-Ако другия път се облечеш като за зима може и да стане.
Отвърнах през усмивка. Просто не исках да показвам, че мразех да съм сама, а това е почти 100% от времето ми. Но няма как. Все трябваше каква цена да платя, заради силата си.
-И може ако искаш да ти покажа още какво мога.
И вече гледах да се отдръпна на два метра от него, а под краката му целия сняг, лед и прочие изчезна и остана само зелената трева.
Върнете се в началото Go down
†VaLLaNaR SouL BindeR†
Светли
Светли
†VaLLaNaR SouL BindeR†


Posts : 106

Стария воден храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 3 EmptyПон Дек 23 2013, 09:58

Кимнах и казах :
-Добре съгласен съм ,еми беше ми приятно да се срещна с такова приятно създание като тебе и дано следващата ни среща да е скоро ..
При което погледнах към пътя по който да тръгна и само добавих :
-Еми довиждане и да се пазиш ,а да и не убивай прекалено мноо хора !
Като се усмихнах и бавно си тръгнах по пътя.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стария воден храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария воден храм   Стария воден храм - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стария воден храм
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NUALLAN :: Nuallan RPG :: Островите Дилан-
Идете на: